1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki chromofobowy
Moniunia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17764

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-08, 01:01   Temat: Rak nerki chromofobowy
Ja też dzięki.Ja TK mam ok.połowy stycznia oile z tarczycą coś się poprawi,bo się przyczepiła świerzo i ponoć od tego puchły mi nogi.TSH miałam 0,0006,a FT4 3,75 doktor mi mówiła,że kiepsko,ale dam radę.Jakaś choroba podobno Gravesa Basedowa-okaże się na początku stycznia po bad.krwi.
Pozdrawiam was
  Temat: Rak nerki chromofobowy
Moniunia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17764

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-04, 00:49   Temat: Rak nerki chromofobowy
Witam.Nawet nie wiesz jak się cieszę,że wsio o.k. u twojej żonci.Oby tak dalej!Pamiętajcie o kontrolnych TK-mimo iż by się nic nie działo.Dużo zdrówka i powodzonka. :lol:

[ Dodano: 2010-12-04, 00:50 ]
P.s.Ja byłam u prof.Szczylika na Szaserów-mam do niego zaufanie jakoś.
  Temat: Rak nerki chromofobowy
Moniunia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17764

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-19, 23:22   Temat: Rak nerki chromofobowy
Witam was vioom i karino.
Oczywiście przyznaję się bez bicia,że nie jestem absolutnie lekarzem i nie znam się na tych odmianach tych naszych "nieproszonych gości",ale wiem,że każdy z nich jest inny,ale ponoć jeśli są wcześnie wykryte to jest mały plusik i dlatego pisałam,że nie było źle.Przepraszam jeśli źle mi to wyszło-chodzi mi trochę o to byśmy podtrzymywali się na duchu no i jeśli ktoś jest bardziej doświadczony to sobie radzili i wymieniali się doświadczeniami.Jeśli mogę spytać przy okazji vioom to co to są te inhibitory VEGFR?,bo ja miałam tego jasnokomórkowca I Furman i nie miałam chemii?
Pozdrawiam wszystkich.
  Temat: Rak nerki chromofobowy
Moniunia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17764

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-18, 23:48   Temat: Rak nerki chromofobowy
Witaj karino3.
Szczerze powiem,że mam wrażenie iż z nerką nie było źle z tego co już zdążyłam się oczytać na te tematy nerkowe i chemia nie jest w ogóle konieczna(też na początku się bałam,że mi jej nie dali-na szczęście),gdyż ja też jestem po tym.15/04/2010 miałam operację i wycięto mi pół prawej nerki z powodu jasnokomórkowego i lekarz mi zalecił co pół roku TK j.brzusznej i płuc,ale właśnie we wrześniu pokazał się guzek na płucu i obserwujemy,PET w listopadzie a w styczniu ma być znów TK i zobaczymy czy rośnie i się okaże wtedy co dalej.Tak,że byłabym za tym by twoja kochana żona robiła dla własnego bezpieczeństwa podobne badania oraz krew na nerkę jak również zajęła się tą tarczycą u endokrynologa chyba.Pilnujcie tego,bo warto,żeby nie przegapić,wymuszać badania i skierowania na lekarzach-bo to nasze jedyne życie.A jeszcze jedno.Moglibyście się wybrać do Warszawy do prof.Szczylika od nerek typowo to może wskazane byłyby bad.genetyczne.Właśnie do tego szpitala przyjeżdżają lekarze ze Szczecina i pobierają krew,bo jak jej brat miał "gada"to może...Być może to trochę na wyrost,ale lepiej to zrobić.Pomyślcie o tym w razie czego służę pomocą.Najlepiej to pisz może na moim,albo jak ci pasi.Noi ten torbiel na jajniku-dobry ginekolog niech to sprawdzi,bo szczerze powiem miałam kiedyś przypadek,że taki przeciętny lekarz(nie mój)robił mi USG brzucha i stwierdził torbiela i pojechałam do mojego,zrobił USG dopochwowe i okazało się,że to pęcherzyk owulacyjny.Pilnujcie wszystkiego spokojnie.Życzę powodzenia i zdrówka(będzie dobrze).Uściski dla was obojga.Pozdrawiam. :)
  Temat: Rak nerki chromofobowy
Moniunia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 17764

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-11-17, 23:45   Temat: Rak nerki chromofobowy
Witam cię.
Jeśli będziesz mógł,to napisz coś więcej na temat swojej ukochanej tzn.dlaczego była operacja,jaki wynik histopatologiczny po operacji nerki,(bo to jest najważniejsze ),czy guza zależy co jej wycieli i dlaczego był teraz TK.Z tego co widzę to nic groźnego się nie dzieje w tym opisie,ale najlepiej jeśli udacie się do urologa np.,ale wydaje mi się spoko,ale nie znam szczegółów i oczywiście nie jestem lekarzem.Jeśli chcesz to poczytaj mój temat rak nerki prawej-Moniunia i pisz do mnie,bo jedziemy podobnym wózkiem z twoją połówką.
Pozdrawiam was,powodzenia i odzywajcie się,będziemy sobie pomagać.
Monika.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group