1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: USG macicy: prośba o interpretację wyniku
Myszka30

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 15070

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-07, 15:14   Temat: USG macicy: prośba o interpretację wyniku
Magdo, to cudownie, że wynik markera jest w normie i ogólnie, suuupppeeerrr, że już nie cierpisz. :hop!hop!:
Popieram słowa Richelieu.
Jesteś KOBIETĄ, niezależnie od tego czy masz macicę, jajniki, czy też nie. Pamiętaj o tym. Twoje zdrowie i życie jest najważniejsze! Masz kochanego męża, dzieci - oni są Twoim życiowym celem, sukcesem i Twoim dobrem.

Pozdrawiam z całego serca :flower:
  Temat: USG macicy: prośba o interpretację wyniku
Myszka30

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 15070

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-22, 10:20   Temat: USG macicy: prośba o interpretację wyniku
Magdo, zawsze należy mieć nadzieję. Jeżeli chce się żyć, to trzeba walczyć!
Moja mama powtarza: "co będzie - to będzie"... :rrr: Ja jej mówię NIE!!! i tłumaczę,ż ma dla kogo żyć. Dobrze jest mieć przy sobie kogoś, kto w trudnych chwilach Cię wesprze, wytłumaczy, zrozumie...
Ty musisz być silna nie tylko dla siebie ale też dla dzieci! Dlatego przykro jest czytać,że musisz stoczyć batalię z lekarzami, aby być spokojniejsza o swoje zdrowie, o przyszłość... :|
Trzymam kciuki za Ciebie, jak również za wszystkich chorych i ich Rodziny, aby mieli siłę walczyć z chorobą. Bo walka choć nierówna, wcale nie musi być przegrana!!!Czego przykładem jest Twoja Mama! :lol:
Papa, Ania.
  Temat: USG macicy: prośba o interpretację wyniku
Myszka30

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 15070

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-21, 14:14   Temat: USG macicy: prośba o interpretację wyniku
Magdo! Nie przepraszaj za nic! Po to jesteśmy na tym forum, aby mógł nas ktoś wysłuchać i doradzić w naszych zmartwieniach. Jesteś jeszcze bardzo młoda! Ja mam 30 lat i moja mama ma raka piersi(złośliwego) więc też się boję o swoje zdrowie.
Może właśnie ze względu na Twój wiek lekarz chce czekać i nie wycinać macicy. Z drugiej jednak strony, uważam,że to za duże ryzyko dla Ciebie no i jesteś szczęśliwą mamusią. ;)
Nie rozumiem tego lekarza, przecież Cie BOLI !!!!Nie możesz funkcjonować na samych lekach przeciwbólowych!!!
Radzę Ci zasięgnij opinii innego lekarza!
Pozdrawiam, Ania.
  Temat: USG macicy: prośba o interpretację wyniku
Myszka30

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 15070

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-21, 13:03   Temat: USG macicy: prośba o interpretację wyniku
ONAA,
Nie odpowiem Ci z medycznego punktu widzenia, bo nie znam się na medycynie, jednak zdrowy rozsądek podpowiada, że lepiej by było wyciąć macicę i jajnik.
Tym bardziej, że miałaś już nowotwora na szyjce macicy, no i Twoja mama chorowała również na raka, więc możesz być bardziej obciążona ryzykiem, że rak powróci.
Może zmień lekarza, zasięgnij porady gdzieś indziej?
Pozdrawiam ciepło! ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group