1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
Pablo

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 231757

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-04-29, 13:08   Temat: Ciąża i rak nosogardła
Według mojej wiedzy nie ma możliwości (fizycznej / biochemicznej) by w tak krótkim okresie czasu wynik TSH zmienił sie tak istotnie. Wynik obecny wydaje się być bardziej realnym jednak mimo to warto go jeszcze skontrolować (Ciągle jest to zbyt wysoki poziom). Dodam jeszcze, iż warto wszystkie badania TSH przeprowadzać zawsze w jednym labolatorium.
Pzdr.
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
Pablo

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 231757

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-04-24, 12:02   Temat: Ciąża i rak nosogardła
No to "zaszalałaś" Bluesy z tą L-tyroksyną :-). Ja rozumiem, że czasem wręcz trzeba samemu zadecydować o dawce hormonu, jednak nalezy to robic bardzo ostrożnie, ze zrozumieniem mechanizmów działania tarczycy i przysadki mózgowej, a przede wszystkim kontrolując wyniki swoich poczynań badaniami krwi. Ale po co to ja własciwie piszę? Teraz to już sama doskonale wiesz ;)
Muszę przyznać, iż wzrost TSH do poziomu 100 w przeciągu miesiąca, jest bardzo szybkim wzrostem (raczej po miesiacu nie stosowania hormonu spodziewałbym się poziomu (30 - 70)) dlatego warto powtórzyć to badanie.
A teraz nie pozostaje mi nic innego jak przekazać Ci serdeczne wiosenne pozdrowienia i życzyć cierpliwości w regulowaniu TSH, bo to może trochę potrwać...
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
Pablo

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 231757

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-11-15, 11:53   Temat: Ciąża i rak nosogardła
Tak trzymaj!
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group