1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7663

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-11-14, 20:07   Temat: Guz tarczycy
Tak trzymaj Zojka :-D
  Temat: Guz tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7663

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-10-11, 16:03   Temat: Guz tarczycy
Witaj.
W moim przypadku też rozpocząłem diagnostykę na własną rękę (koniec roku = brak terminów u endokrynologa). Zrobiłem USG tarczycy, odbyłem dwie prywatne konsultacje i wykonałem biopsję. W moim przypadku biopsja wyraźnie wskazywała na nowotwór, zlecono mi jeszcze wykonanie specjalistycznego badania krwi (poziom kalcytoniny) i "uzbrojony" w te wyniki zadzwoniłem do Gliwic. Zostałem przyjęty tam przez onkologa w ciągu 2 tygodni. Od tego czasu wszystko ruszyło poprzez NFZ i tak już do dzisiaj trwa.
Co do Twojego przypadku, to skoro konsultujesz się już prywatnie to może warto zasiegnąć jeszcze opinii innego endokrynologa (w Krakowie mamy ich sporo :-)) .
Jak dostaniesz od lekarza POZ skierowanie do endokrynologa to może nawet uda Ci się skonsultować w ramach NFZu (chociaż biorąc pod uwagę, iż już październik, to faktycznie może być problem z terminami).
Jeśli chodzi o onkologów to nie wiem w ogóle czy potrzebne jest skierowanie; chyba nie.
Jakby co to w szpitalu w Zakopanym przyjmuje lekarz onkolog (pracujący również w Gliwicach), robi to w ramach NFZu. Jakbyś była zainteresowana to daj znać na PW to podeślę Ci namiary na poradnię i lekarza. Do Zakopca z Krakowa niedaleka droga, a przy okazji można kupić dobrego oscypka. ;-)
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group