1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
Patxxx

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 231757

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-02, 14:28   Temat: Ciąża i rak nosogardła
Bluesy,
poczytuję sobie Ciebie i jako matka dwójki małych dzieci bardzo, ale to bardzo Ci kibicuję...
Jeżeli masz możliwość konsultacji z profesorem - idź najpierw do niego - mając jego opinię lekarce tez bedzie łatwiej podjąć decyzję (co dwie glowy to nie jedna). Gliwice mają to do siebie, że lekarze nie mają czasu dla pacjentów - dlatego rozmowa "na spokojnie", z doktorem, do którego masz zaufanie ( a rozumiem, że masz do dr. Składowskiego) myślę, ze jest Ci bardzo potrzebna, nawet po to, aby psychicznie przygotować się do walki.
Z dr Szymczykiem, o którym mówi Gazda miałam do czynienia podczas konsultacji chirurgicznej mojego taty - wizyta trwała krótko, była bardzo zasadnicza i ze względu na tabun czekających nie mogłam się za wiele dowiedzieć.

Ja moge powiedzieć. że byłam juz z tatą wszędzie - w Gliwicach, we Wrocławiu i w Poznaniu. Nasze wyniki były tez konsultowane w Bydgoszczy, no i na forum oczywiście:). Tato był już naprawdę bardzo zmęczony, ale każda konsultacja dawała nam przekonanie, że rzeczywiscie wiemy, gdzie jesteśmy i jak powinno przebiegać taty leczenie. I powiem Ci jeszcze jedno - w Poznaniu tato był pomiędzy wizytami we Wrocławiu - gdy ponownie miał się stawić się przed lekarzem we Wrocławiu powiedziałam mu, żeby pokazał wyniki konsultacji z Poznania i żeby powiedział, że córka go zmusiła do tej wizyty:) żeby nie bylo, że podważamy czyjeś kompetencje..Na to lekarze we Wrocku powiedzieli, że bardzo dobrze, że im więcej opinii tym lepiej, tym oni sa pewniejsi, że dobrze robią. Więc nic się nie przejmuj, idź do kogo tylko się da - poczucie pewności, że leczenie idzie w dobrym kierunku jest bardzo ważne.

Pozdrawiam, i trzymam mocno, ale naprawdę mocno kciuki:)
Patrycja
PS. Jeżeli masz możliwość to umów się na konsultację w Poznaniu - tam nam powiedzieli, że chirurgicznie takie rzeczy to robią tylko oni i Gliwice.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group