1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak odbytnicy+meta w wątrobie
Rafus

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13483

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-08-19, 15:20   Temat: Rak odbytnicy+meta w wątrobie
To wszystko może kumulować się na raz. Ja mam doświadczenie z moim dziadkiem, miał przerzut czerniaka do jelita cienkiego i cały czas hemoglobina w dół, guz krwawił do świtała jelita. Ogólnie guzy przewodu pokarmowego mają właściwość taką, że powodują krwawienia. Chemia i wycieńczenie dodatkowo całość napędza.
  Temat: Rak odbytnicy+meta w wątrobie
Rafus

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13483

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-08-19, 11:22   Temat: Rak odbytnicy+meta w wątrobie
Nie pokładałbym tak dużej nadziei z tą witaminą C. Musicie wręcz uważać. Lekarz hochsztapler sprzedał mojej umierającej mamie baniak witaminy C (za kilkaset złotych) i kazał przyjmować końskie dawki. Efekt był taki, że parametry nerkowe spadły bardzo mocno u mamy i nie mogła przyjąć chemii. U mnie w rodzinie jest całe takie stronnictwo terapii "wspierających". Mam już na to alergię. Przez podawanie tych specyfików męczyła się moja umierająca babcia i ojciec. Te niewinne preparaty witaminowe lub z minerałami przy bardzo rozchwianej homeostazie organizmu mogą się przyczynić do jeszcze większych cierpień.
U Taty prawdopodobnie gdzieś jest krwawienie wewnętrzne. Szukanie i lokalizowanie tego krwawienia może być jak szukanie igły w stogu siana i może stanowić dalsze narażenia najbliższego na ból związany z badaniami diagnostycznymi. Na Waszym miejscu na tym etapie choroby działałbym najzwyczajniej "reaktywnie" na każdy ból i dyskomfort.
Jestem z Wami myślami. Wiem co czujecie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group