1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jestem w szoku- u mamy stwierdzono raka płuc - gruczolakorak
Renata66

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 17458

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-18, 17:55   Temat: jestem w szoku- u mamy stwierdzono raka płuc - gruczolakorak
Witaj! Rozumiem Cię doskonale i niestety mogę napisać, ze wiem co czujesz. W lutym byłam w takim samym szoku, jak TY. Wtedy dowiedziałam się, że mój tata ma raka płuc z przerzutem do mózgu. Walczymy już czwarty miesiąc. Jak masz ochotę poczytaj informacje na ten temat w moim wątku głównym. Przez wiele nocy nie spałam, szukam informacji o tej chorobie i też ryczałam jak bóbr. Oswajałam się, jeśli można tak napisać, z chorobą. Ten portal jest kopalnią wiedzy na ten temat. Nie zmieni to faktu, ale daje rzeczową informację, którą na co dzień można wykorzystać. Nie macie z mamą, jak czytałam jeszcze ostatecznej diagnozy, wiec bądź dobrej myśli i staraj się wspierać mamę. W tej chwili pewnie myślisz, że to banały. Jednak z czasem ten szok, w którym jesteś nieco minie. Tak jak w moim przypadku. Nie przestało bolec. Ale próbuję żyć z tą świadomością. Przeorganizowałam nieco życie, często jeżdżę do taty. Mówię mu często, że go kocham, chodzimy na spacery, gdy mam możliwość jeżdżę z nim na chemię. Mój tata ma raka w IV stopniu zaawansowania. Operacja nie była możliwa. Dostaje chemię paliatywną. Sytuacja jest trudna. Ale próbujemy razem całą rodziną dawać mu oparcie. Bo wiemy, że choć zgrywa bohatera, to przecież na pewno się boi. Trzymam kciuki za ciebie i za mamę. Odzywaj się, gdy będzie znana diagnoza. Pozdrawiam ciepło. Renata
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group