1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany w endometrium i szyjce macicy
Richelieu

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-09-27, 09:51   Temat: Zmiany w endometrium i szyjce macicy
ciapulkowa65 napisał/a:
Pani gin.onkolog powiedziała że muszę być operowana,muszę mieć usuniętą macicę i że nie ma dla mnie innego leku.Mam 50 lat jestem osobą otyłą, mam przetokę ropną niezagojoną po operacji guza nadnercza .w jamie brzusznej która jest leczona zachowawczo.Boję się kolejnego zabiegu, a jednocześnie zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. Co mam zrobić.

Myślę, że przy tak poważnym zaleceniu, jakim jest wykonanie zabiegu operacyjnego
możesz zasięgnąć niezależnej opinii innego lekarza (o takiej samej specjalizacji)
przedstawiając mu wszystkie wyniki dotychczas wykonanych badań.
  Temat: Zmiany w endometrium i szyjce macicy
Richelieu

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-23, 19:39   Temat: Zmiany w endometrium i szyjce macicy
Są to zmiany odbiegające od normy, ale nie złośliwe, zatem nie stanowiące jakiegokolwiek zagrożenia dla życia
i możliwe do leczenia być może nawet zachowawczo bez konieczności podejmowania zabiegów małoinwazyjnych.

Ocena sytuacji i zaproponowanie najbardziej odpowiedniego postępowania należy do Twojego lekarza.

W tej sytuacji rokowanie - o ile można w ogóle zastosować to pojęcie - jest w 100 % pomyślne.
  Temat: Zmiany w endometrium i szyjce macicy
Richelieu

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-20, 20:18   Temat: Zmiany w endometrium i szyjce macicy
Endometrium polipowate z ogniskową hiperplazją prostą i złożoną bez cech atypii.
Metaplazja płaskonabłonkowa i przewlekłe zapalenie śluzówki wewnętrznej części szyjki macicy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group