1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-03, 21:02   Temat: Tarnowianka - komentarze
Justynko nauczyłam się przez te parę miesięcy delektować każdą lepszą chwilą, jest ich jeszcze mało , ale mam nadzieję na poprawę. Pozdrawiam serdeczne i życzę miłego wieczoru i dobrej nocki.
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-29, 21:20   Temat: Tarnowianka - komentarze
Tereniu dzięki , zadzwonię po weekendzie bo dziś przyjechał syn z wnukami i córka z Krakowa. Wszyscy matkę pocieszają . Pozdrawiam Cię bardzo gorąco.
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 17:08   Temat: Tarnowianka - komentarze
Moje najmilsze, bardzo Wam dziękuję za pamięc i za wsparcie. To takie wzruszające. Ja , również myślę o Was , czytam to co piszecie, cieszę się z jeśli jest dobrze.
Skończyłam 23 naświetlania , zostało 10. Jest nieźle, myślałam,że zniosę to gorzej. Jeszcze do tej pory nie musiałam korzystać z mocniejszych leków przeciwbólowych.

Jolu, Justynko, Sarenko składam Wam najserdeczniejsze życzenia Świateczne , spokoju, radości.

[ Dodano: 2012-04-07, 17:14 ]
Zoja duża buźka, dla Ciebie same serdeczności i to nie tylko z okazji Świąt.
Mój syn mieszka w Katowicach na "Ptasim Osiedlu" może kiedyś mogłybyśmy się spotkać. Twoja historia walki z tym szatanem napawa mnie optymizmem i tak sobie myślę , że może i ja jeszcze trochę pożyję.
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-13, 15:21   Temat: Tarnowianka - komentarze
Witaj Jolu, bardzo Ci dziękuję za słowa, które dodają mi energii do walki z tym groźnym agresorem. Jestem dopiero po 5 radioterapii , jeszcze niestety 28 , a ja tak bym chciała ,zeby proporcję się odwróciły. Bardzo ciepło Cię pozdrawiam i życzę Tacie oraz Tobie dużo siły - Ela
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-10, 09:46   Temat: Tarnowianka - komentarze
Dziękję Wam. Nie bardzo sobie radzę z tym co mnie spotkało, dziś o 12 ma być dokładny opis Hist-pad, ale już biopsja pozbawiła mnie złudzeń.
To spadło na mnie jak grom z jasnego nieba, w czerwcu ub roku mąż miał udar mózgu dopiero co troszkę pozbiraliśmy się , ale niestety...... Pierwszy mąż zginął w wypadku miał 27 lat. Tak czasami myśę ,że stwórca (o ile jest) bardzo mnie nie lubi.
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-29, 15:43   Temat: Tarnowianka - komentarze
Będę dozgonnie wdzięczna.
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-29, 15:21   Temat: Tarnowianka - komentarze
Dzięki, proszę trzymaj za mnie kciuki we wtorek.
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-29, 14:55   Temat: Tarnowianka - komentarze
Jutro rano wyjeżdzam do szpitala a we wtorek operacja.
Dziś już nie bardzo mogę zapanować nad emocjami.
Co rusz popłakuję.
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-24, 10:43   Temat: Tarnowianka - komentarze
Małgosiu dla Ciebie ::thnx::
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-24, 08:36   Temat: Tarnowianka - komentarze
Moje kochane dziewczyny - dziękuję Wam bardzo. Kraków , tam spędziłam 5 lat i kocham to miasto.
  Temat: Tarnowianka - komentarze
Tarnowianka

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11143

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-23, 22:21   Temat: Tarnowianka - komentarze
Komentarze dotyczące => tego wątku <=

Wszyscy jesteście bardzo życzliwi - dziękuję a dla sarenki szczególne podziękowania za tyle cierpliwości i :heart:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group