1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-01-21, 19:12   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
::rose:: ::rose::
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-21, 23:48   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Na pewno będzie OK !.
Życzę zdrówka
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-21, 22:43   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Może się zdarzyć że będziecie pilnie potrzebowali pomocy. Pogotowie ? udzielają pomocy tylko chorym rokującym na wyleczenie, terminalnie chorym odmawiają udzielenia pomocy, wiem to z własnego doświadczenia. Może poproś o prywatną wizytę lekarza z HD.
Serdecznie pozdrawiam
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-21, 11:54   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Proponuję osobistą wizytę w HD.
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-11, 08:35   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Rozumiem doskonale, w marcu zmarła moja Mama, zabrakło kilku dni do 90-tych urodzin.
Życzę Wam, żeby dziadek siedział z Wami przy stole świątecznym, na pewno HD jeszcze "postawi dziadka na nogi.
Serdecznie pozdrawiam
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-11, 00:26   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
A jesteś pewna , że dziadek nie wie ? nie został w szpitalu poinformowany ?może to On chce Was chronić ?
Pozdrawiam
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-10, 16:38   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Trochę rozsądku, opanowania.
Przecież lekarz nie przyjdzie i nie powie wprost "pan ma raka, pan umiera".
Pracują tam lekarze którzy mają szacunek do chorego i rodziny.
Pozdrawiam
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-09, 08:03   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Tak, wspaniałe Hospicjum, byli nawet w niedzielę po 21.00 , leków przeciwbólowych nie trzeba było stosować, nic Męża nie bolał.o Dostałam morfinę w gotowych zastrzykach w czasie agonii. Leki przeciwpadaczkowe były bardzo dobrze ustawione, nie było ataków.
Zgłosiłam "nagle" potrzebę wizyty, dowiedziałam się że jest kolejka, muszę czekać, ale telefony co godzinę odniosły skutek natychmiastowej wizyty, która trwała ok. 4 godzin (wybudzenie po ataku padaczki, leżał dobę nieprzytomny).
Serdecznie pozdrawiam
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-08, 08:00   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Hospicjum Domowe, Warszawa, ul. Tykocińska (Targówek) chyba obsługują ten teren, godny polecenia. HS mają w Wołominie.
Serdecznie pozdrawiam
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-06, 11:05   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Sama (jedna osoba) opiekowałam się Mężem, DRP, ważył 100 kg.
Nie widzę przeszkód w Waszym przypadku opieki nad Dziadkiem na zasadzie Hospicjum Domowego.
Dziadek sam powinien podjąć decyzję o ewentualnej sedacji paliatywnej, nie rozumiem dlaczego tylko to jest najważniejsze. Stan Dziadka może się jeszcze poprawić, może będzie chciał pozałatwiać jeszcze różne sprawy, zobaczyć kogoś.
Dzień przed śmiercią mój Mąż zażyczył sobie na obiad kaczkę z buraczkami.
Po ataku padaczki (przeżuty do głowy), na dwa tygodnie przed śmiercią stracił pamięć , nawet mnie nie poznawał, nie wiedział że ma synów, zachowywał się jak małe szczęśliwe dziecko, nic Go nie bolało. Miałam propozycję HS, ale bałam się że może umrzeć jak mnie nie będzie, czułam że wolałby być w domu.
Miałam wspaniałą pomoc z HD.Trzeba podzwonić, ewentualnie pojechać i porozmawiać z lekarzami osobiście.
Osiągnęłam sam szczyt stresu, śmierć mojej Mamy ( 90 lat) , po śmierci Męża nie była tak traumatycznym przeżyciem.
Serdecznie pozdrawiam
  Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Terlewa

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 33328

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-05, 09:05   Temat: Rak płuc z przerzutami, błagam o radę :(
Musisz poszukać, działają na określonym terenie, dzielnicy.
https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/Uniwersalne
Serdecznie pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group