1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
Terlewa

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 45301

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-15, 11:39   Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
Mając pomoc lekarza hospicyjnego poradzicie sobie w domu (ja byłam sama, Mąż ważył 100 kg), ale, psychika wysiada, ale to była ostatnia rzecz którą mogłam zrobić dla Męża.
W domu Mama na pewno poczuje się bezpieczniej. Na oddziale paliatywnym nie będzie takiego komfortu psychicznego dla Mamy i dla Was, a lekarze nie mają aż takiego doświadczenia jak lekarz hospicjum. Czytałam , że na oddziałach paliatywnych nawet boją się podać morfinę.
Ja dążyłabym do tego, żeby zorganizować pobyt Mamy w domu, pewnie usiądziecie jeszcze do stołu Wigilijnego, czego Wam życzę serdecznie.
  Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
Terlewa

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 45301

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-14, 21:15   Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
Moim zdaniem tylko tracisz czas biegając od lekarza do lekarza, załatwiając badania.
Powinnaś przede wszystkim załatwić (stanąć na głowie) Hospicjum Domowe. Tak, są kolejki, ale powinnaś mieć to już załatwione, teraz nie zostaje nic innego jak osobiście prosić o jak najszybsze objęcie Mamy opieką, HD zapewni najlepszą opiekę, leki, niezbędny sprzęt.
Bardzo trudny czas przed Wami
Przeszłam przez to, serdecznie pozdrawiam
  Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
Terlewa

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 45301

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-11-30, 22:38   Temat: Drodnokomórkowy rak płuc ED
Spróbuj wcierać świeży imbir do zupek.
Imbir jest przeciwwymiotny , działa też na apetyt.
http://www.poradnikzdrowi...biru_38539.html
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group