1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy
Tetedeka

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-20, 18:53   Temat: Rak trzonu macicy
będzie dobrze, bo w sumie dlaczego by nie ? Moja mama miała hemoroidy, całkiem spore, i usunęli jej przez wymrożenie.Prywatnie, pół godziny. Nie bolało, zrobił się strupek, potem odpadł, i spokój
Trzymam kciuki :-D
  Temat: Rak trzonu macicy
Tetedeka

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-20, 17:40   Temat: Rak trzonu macicy
Witaj Elza
nie jestem na forum codziennie, dopiero dzisiaj przeczytałam Twój post. Mamy trochę wspólnych tematów -też jestem po raku trzonu, w zeszłym roku miałam brachyterapię, i chemię. Dodatkowo też mi równolegle dokuczał woreczek i mam usunięty, mój ojciec też miał raka, tylko prostaty, i też jestem geologiem ,tylko nieczynnym :)
No i też czekałam rok z podobnymi objawami -krwawienia na tę ostateczną diagnozę. Zaden z kilku ginekologów do których sie zgłaszałam z krwawieniami nie wpadł na pomysł że to rak. Cytologia dobra ? To nie ma zmartwienia, to tylko mięsniaki.Konowały jedne, to przez ich niekompetencje wyhodowałam raka G3. Ale odkąd się dowiedziałam co mi dolega, to czytam wszystko co jest dostępne na ten temat.Marker Ca125 jeszcze przed ostatecznym rozpoznaniem zbadałam prywatnie /ok 30 zł /,wynik wyszedł w normie, potem miałam po zakończonej chemioterapii powtórzony w szpitalu. O celowość tego badania pytałam wszystkich dostępnych mi lekarzy, onkologów ,radiologów, ginekologów -ale odpowiedź była stale taka sama -nie potrzeba.To marker typowy dla nowotworu jajnika, u mnie był inny nowotwór, jajniki i jajowody były czyste, więc mam dać spokój. Mam nadzieję, że to Cię uspokaja.
Mogę sobie wyobrazić Twoją panikę na widok krwi na papierze toaletowym, też mam taki odruch żeby TO oglądać ;) proszę napisz jak sie to zakończyło. Mam nadzieję że hemoroidek jakiś a nic gorszego. Bo w sumie po brachyterapii jakieś przetoki się mogą tworzyć, też się boję. A cytologii jeszcze nie miałam, też na razie nie kazali,jeszcze rok nie minął. Za to miałam PETa.
Pozdrawiam cieplutko i samych dobrych wyników życzę
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group