1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 33
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-27, 20:21   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
dziekuje bardzo
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-27, 19:31   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
tak, ale nie mamy takiego. jakby za kazdym razem ktos inny nas przejmował :(
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-27, 19:16   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
a mozecie kogos polecic (okolice warszawy) - nikogo nie znam i nie wiem juz kogo prosic o rade? doslownie wszyscy odsyłaja nas... :cry:
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-26, 14:23   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
dziekuję bardzo za odpowiedz. Ja tez tak wlasnie mysle. Chyba faktycznie trzeba bedzie pojsc na prywatna konsultacje. Nie wiem, poprostu nie chce zeby dziadek w tym okresie jeszcze przechodzil dodatkowy stres spowodowany badaniami jesli to nic nie zmieni. :(
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-26, 13:29   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Witajcie,

Pewnie jak wiekszosc z Was miałam nadzieje na cud. Za nami majowy wyjazd nad morze, poprawa samopoczucia dziadka potem pogorszenie, osłabienie i teraz wyniki :(
Niestety, choroba sie rozwija szybko i agresywnie.

Dziadek dostał zlecenie zrobienia drugiej bronchoskopii. Jutro jedziemy. Mam takie pytanie: czy w takiej sytuacji gdy choroba jest tak rozsiana warto stresowac go kolejnymi badaniami itd? Rozumiem, jak powazny jest stan i mało czasu nam zostało :cry:



  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-17, 21:15   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Dziekuje Wam, oczywiscie macie rację! tylko troche ciezko to zrozumiec po miesiacu biegania po szpitalach, teraz jestesmy bez diagnozy. No ale rozumiem, ze w tym wieku moze lepiej nie ruszac niepotrzebnie tych spraw.
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-16, 22:56   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
rozumiem, dziekuje Ci. dla mnie to wyglada dosc engmatycznie. Myslisz, ze rozsadnie i logicznie jestem cos w stanie zrobic w tej sprawie tj. czy mozesz mi cos poradzic?
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-16, 17:02   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
witam Was! dzis dostalismy wypis ze szpitala. Bardzo prosze o komentarze bo w rezultacie sama nie wiem co to oznacza dla mojego dziadka.



  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-14, 18:45   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
dziekuje Ci! trudne to wszystko bardzo. Dziadek chce jak najszybciej byc w domu, planuje wakacje... Mama i ja psychicznie od prawie miesiaca wysiadamy, a wyglada na to, ze przed nami trudne chwile...
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-14, 18:27   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
czyli, ze np. jesli wynik wychodzi negatywny to robia bronchoskopie po raz drugi?
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-14, 18:10   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Rozumiem, ze bronchoskopia juz powie nam czy to rak czy nie, ale na podstawie ct nie ma sie raczej co łudzic, ze to nie rak?
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-14, 17:05   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Nie pomyslałam o tym! oddział diagnostyki chorób płuc w otwocku.
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-14, 16:50   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Mama rozmawiala z lekarka. podobno po wynikach, w pon , maja dziadka wypisac. Troche mnie to dziwi bo myslałam, ze od razu wdrożą jakies leczenie, cos beda robic. Czy to standardowe zachowanie szpitali?
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-12, 20:12   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
dziekuje Wam bardzo! dzis była bronchoskopia i pobrali plwocinę. Nic dziadka nie bolało :) Lekarka w rozmowie z Mama powiedziala, ze to niekoniecznie jest nowotwór. Mowiła cos, ze przy zakrzepicy tez moga wystepowac te cienie okragłe hmm, nie bardzo to rozumiem.. dała mamie do zrozumienia, ze to nie musi byc rak. W poniedziałek beda wyniki - bede dawac znac. Generalnie dziadek jest w dobrej kondycji, nie odczuwa zadnych dolegliwosci.
  Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
Trollinka

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15409

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-11, 22:28   Temat: wyniki rtg mojeo dziadka i prosba o interpretację
dziekuje Wam! to forum naprawde jest swietne! czytam i kibicuje cały czas wszystkim!

Bardzo dziekuje za odpowiedzi, oczywiscie martwie sie bardzo, mnie wychowali mama i dziadkowie - jestem jedyna wnuczka itd- bardzo sie z dziadkiem kochamy. On wczoraj skonczył 83 lata- wiem, ze w tym wieku trzeba dziekowac Bogu juz za kazdy dzień. Statystycznie widze, ze wiekszosc chorych to 50-60 pare lat :/ wiec cóz ja moge powiedziec.... kazdy chce czasu dla swoich najukochanszych.. ale przepraszam, miało byc merytorycznie.. pozwole sobie pisac na biezaco.. z dziadkiem planujemy krotkie wakacje nad morzem w maju..ciagle wierze, ze pojedziemy...
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group