1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wątpliwości
Viola

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6598

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-06-22, 23:59   Temat: Wątpliwości
Alea, przede wszystkim nie diagnozuj siebie sama ani poprzez porady na forach!
Wiesz, że jak się zacznie czytać o objawach niektórych chorób, to co najmniej połowę z nich można zaobserwować u siebie? ;)

Ja osobiście odradziłabym Ci też konsultowanie się u onkologa w małym mieście, u onkologa prywatnego np. z jakiejś prywatnej kliniki, a poradziłabym Ci umówienie się na konsultację do jakiegoś centrum onkologii, gdzie mają dużo różnych przypadków i na pewno większe doświadczenie. Jeśli to byłby mięsak, czy cokolwiek innego (czego bardzo Ci nie życzę), to odpowiednie badanie to wykaże.
Piszę o tym dlatego, że ostatnio miałam okazję rozmawiać z pacjentką, która była operowana w prywatnej klinice - tymczasem okazało się, że to, co zobaczył podczas zabiegu lekarz - przerosło go i pacjentka i tak wylądowała w CO w Bydgoszczy.
Dlatego lepiej od razu tam, gdzie lekarze mają doświadczenie z wieloma przypadkami, widzieli różne postacie chorób itd.

Co do obaw przed rezonansem, to bardziej Ci odradzano ze względu na ten implant, czy Ty się bardziej boisz?
Rezonans to nie jest nieprzyjemne badanie, no może dla klaustrofobików to cięższe przeżycie, ale i na to można znaleźć radę.
Jeśli chodzi o implant - ząb, to chyba nie ma przeciwwskazań, zwłaszcza jeśli miałaby być badana noga. Najlepiej spytać u źródła, czyli osobę obsługującą RM - oni będą wiedzieć najlepiej.

Osobiście rozumiem Twój niepokój w stosunku do tego, że widzisz jakieś zmiany, które powodują ból, nie znikają, a lekarze rozkładają ręce, bo sama chodziłam po lekarzach, zanim zaczęłam chorować - narzekając na puchnięcie nóg, bóle w kręgosłupie itp.

Najlepiej, jeśli zaczniesz od wykluczenia najgorszego, wtedy będziesz spokojniejsza.

I wykluczenia tego rodzaju choroby z całego serca Ci bardzo życzę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group