1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak żołądka.
Wiesia1221

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5179

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-27, 14:22   Temat: Rak żołądka.
Jesteśmy po wizycie u onkologa. Na podstawie tego wyniku stwierdził, że wszystko zostało usunięte i nie potrzeba dalszego leczenia. Jednak, wynik jest dość ogólny. Nie ma w nim informacji o ilości usuniętych węzłów chłonnych ani o linii cięcia (jeśli dobrze zrozumiałam). Onkolog ma się skontaktować z profesorem który to badał i dowiedzieć się szczegółów.
Następną wizytę mamy 16 września. Do tego czasu mama ma zrobić wyniki krwi, USG jamy brzusznej i echo serca.
Chirurg ze szpitala powiedział, że są nacieki na węzłach chłonnych.T u na forum też.Nie wiem już co o tym myśleć?
Może onkolog nie chce straszyć pacjenta chemią zanim nie upewni się na 100%?
  Temat: Rak żołądka.
Wiesia1221

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5179

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-24, 21:08   Temat: Rak żołądka.
Podała raczej tatę.Dzięki wielkie.
  Temat: Rak żołądka.
Wiesia1221

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5179

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-24, 16:44   Temat: Rak żołądka.
Pisemnie nie,nie jestem upoważniona.Czy wystarczy jakieś odręczne upoważnienie napisane przez mamę?Jeśli tak to jak ma wyglądać i co ma się w nim znaleźć?
  Temat: Rak żołądka.
Wiesia1221

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5179

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-24, 10:52   Temat: Rak żołądka.
Prześwietlenie płuc było robione przed operacją.Niestety,wyniku badania nie dostaliśmy razem z wypisem.Nie wiem dlaczego zostało w szpitalu?Czy gdy teraz po nie pójdę na oddział mam prawo je dostać?
  Temat: Rak żołądka.
Wiesia1221

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5179

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-23, 22:50   Temat: Rak żołądka.
Chodziło mi o to,czy z tego wyniku badania wynika to,że są przerzuty,bo profesor operujący mamę zaprzeczył.Dodam,że nie miał jeszcze wtedy wyników badań.
Nie wiem nic na temat badania obrazowego klatki piersiowej.Wiem,że po operacji nie było robione.Dowiedzieć się mogę dopiero jutro.
Proszę mi napisać,czy z bardzo groźnym przeciwnikiem przyjdzie nam walczyć w tym przypadku?Jeśli są przerzuty to szanse maleją?
  Temat: Rak żołądka.
Wiesia1221

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5179

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-23, 22:31   Temat: Rak żołądka.
Wizytę u onkologa mamy we wtorek.Mama jest dosyć słaba po operacji.Rana jest nie zagojona.Czy to znaczy,że są przerzuty?
  Temat: Rak żołądka.
Wiesia1221

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5179

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-23, 09:24   Temat: Rak żołądka.
Witam.Jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość.
Proszę o interpretację badania histopatologicznego mojej mamy.Jakie są rokowania?Załączam zdjęcia badań i kartę informacyjną ze szpitala.Dziękuję.







[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2014-08-23, 10:33 ]
Prosimy o dołączanie dokumentacji w formie załączników do posta, oraz o uważne usuwanie wszystkich danych osobowych lekarzy.
W miarę możliwości prosimy również o umieszczanie załączników w nieco większej rozdzielczości, by były bardziej czytelne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group