1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam pomocy dla mamy
absenteeism

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13525

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-05-02, 09:48   Temat: Szukam pomocy dla mamy
Miri_A napisał/a:
Pisałam już w wątku "szukam pomocy dla mojej mamy"... ale może w ten sposób ktoś szybciej przeczyta i coś mi podpowie...

Niestety w ten sposób zamiast skupić się na analizie wyników skupiamy się na tym, by odnaleźć Twój poprzedni wątek i scalić go z obecnym. Napisałaś posta nawet nie 24h temu, mamy dni wolne od pracy gdzie wiele osób wyjechało bądź zwyczajnie relaksuje się gdzieś poza internetem - na Forum niestety nikt nie pracuje na etacie, każdy ma swoją własną pracę i rodzinę, udzielamy się tu wolontaryjnie i tak często, jak jest to możliwe, jednak na pewno nie jest to wystarczające biorąc pod uwagę ilość nowych wątków. Chcielibyśmy tu być 24/dobę, bo wszyscy byliśmy w podobnej sytuacji jak Wy i wiemy, jak zależy każdemu na szybkiej odpowiedzi, jednak fizycznie nie mamy takiej możliwości.
Dlatego daj nam też czas, by odpowiedzieć, zakładanie kolejnych nowych wątków (co zresztą jest niezgodne z Regulaminem) nie pomaga :)

Przede wszystkim prosimy o konkretne pytania - co jest niejasne w wyniku TK, co wytłumaczyć?

W wyniku TK widać płyn w opłucnej, co powoduje trudności w oddychaniu. Jest też podejrzenie procesu nowotworowego.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group