1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
absenteeism

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-11-26, 20:24   Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Mimi napisał/a:
Zadałam szereg pytań osobom kompetentnym i również jak ja mieli duże wątpliwości.

W takim razie na Forum szukałaś potwierdzenia tychże wątpliwości osób kompetentnych? Bo nie bardzo rozumiem.

Mimi napisał/a:
Pisząc tu ponownie, miałam nadzieję, na rzetelną odpowiedź.

Rzetelna odpowiedź jest możliwa na podstawie rzetelnych informacji - w wątku brak jakichkolwiek wyników badań zarówno z czasu diagnostyki, jak i leczenia. Przykro mi więc, że nie jestem w stanie odpowiedzieć rzetelnie na podstawie pozbawionej istotnych medycznie szczegółów relacji własnej.

Odnośnie linka - jest to link do strony całkowicie nie związanej z medycyną akademicką.
  Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
absenteeism

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-11-25, 18:17   Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Mimi napisał/a:
Tak więc pytam, czy w przeciągu 4 miesięcy choroba nowotworowa może tak wybuchnąć?

Tak, bywają agresywne nowotwory mogące w ciągu 4 miesięcy dojść do mocno zaawansowanego stadium.
  Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
absenteeism

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-11-25, 06:27   Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, czy to jest możliwe, bo nie wiem jaki faktycznie był wynik i - przede wszystkim - czego to był wynik. Bo jeśli chodzi o raka dróg żółciowych, nie ma specyficznych markerów świadczących o nim. Dlatego właśnie o to dopytuję. Być może były robione markery dot. innych nowotworów złośliwych, np. raka jelita grubego - te mogą być w normie, a inna choroba może się rozwijać.
Trzeba także pamiętać, że markery nie są badaniem ściśle diagnostycznym - można mieć markery w normie i być chorym na raka, można mieć je wysoko ponad normę i nie mieć raka.

Pacjent ma prawo wglądu do swoich wyników, jeśli rodzina jest upoważniona - także. Możesz zgłosić się do szpitala z prośbą o kserokopię wyników badań.
  Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
absenteeism

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-11-24, 22:20   Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Ja wiem, czym są markery :) pytam o to jakie konkretnie markery były badane u męża chorującego na raka dróg żółciowych.
  Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
absenteeism

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 11026

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-11-24, 21:49   Temat: Nowotwór przewodów żółciowych
Ale jakich markerów?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group