1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór u mojego Taty
absenteeism

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 21853

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-17, 22:01   Temat: Nowotwór u mojego Taty
Nie piszesz jaka chemia jest Wam proponowana, nie zdziwię się, jeśli lekarze jej nawet nie określili. Po prostu wszystko zależy od tego, jak Tata będzie się czuł za miesiąc... Teraz, po radioterapii, czuje się lepiej ponieważ promieniowanie zmniejszyło objawy odczuwane z powodu istnienia tak dużego guza. Takie było zadanie naświetlań i oczywiście należy się cieszyć, że one pomogły. Jednak niestety nie jest to rozwiązanie długoterminowe. Jak będzie za miesiąc - nie wiadomo.

Terapia Gersona nic nie da, a tylko dodatkowo zmęczy Tatę. Nie szukaj na siłę metod leczenia, ratunku - nowotwór jest naprawdę baardzo zaawansowany i czas, jaki Tacie pozostał, lepiej wykorzystać na bycie z nim niż na łapanie się wszelkich znalezionych w internecie metod ratunku.

Jeśli dana chemia nie jest zarejestrowana w PL, to nie sprowadzisz jej z USA czy innego kraju.

Nie wiemy, czy guz był badany pod kątem receptora EGFR, więc nie wiadomo, czy podanie erlotynibu byłoby w ogóle wskazane (nadaje się on tylko w przypadku guzów, które mają receptor EGFR dodatni).

Badań klinicznych i kryteriów klasyfikacji do nich możesz, jeśli nadal chcesz, poszukać na stronie ClinicalTrials.gov.
  Temat: Nowotwór u mojego Taty
absenteeism

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 21853

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-17, 20:46   Temat: Nowotwór u mojego Taty
Choroba jest w bardzo zaawansowanym stanie. W tym momencie powinniście się skupić na tym, aby wdrożyć odpowiednie leczenie przeciwbólowe i objawowe. Zapiszcie Tatę do Poradni Leczenia Bólu, dobrze też rozważyć hospicjum domowe/stacjonarne.
Wszystko to po to, aby w razie dolegliwości czy problemów mieć szybkie wsparcie ze strony lekarza/pielęgniarki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group