1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: podejrzenie npl pluca prawego - wyniki TK - prosze o interpr
ada77

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 25543

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-20, 11:56   Temat: podejrzenie npl pluca prawego - wyniki TK - prosze o interpr
de napisał/a:
niepojete jest dla mnie to, że rozmawiamy o miesiącach. mama czuje sie dobrze, czasem tylko boli ją troche w klatce piersiowej....

dla mnie też było to niepojęte, że choroba tak szybko postępuje. mama miała niedrobnokomórkowego raka płuca lewego. niby bez przerzutów. piszę niby bo miała tylko tk klatki piersiowej i usg jamy brzusznej. a usg było ok.
nawet nie wiedziałam że jest takie badanie PET. może ono by coś wykazało więcej. czasami bolały ją kości, myślałyśmy że to reumatyczne. może to były przerzuty?? bolała ją czasem głowa, no ale wcześniej też ją czasami pobolewała.. może coś tam było?? same niewiadome. teraz widzę jak mało wiedziałam o jej stanie.
de napisał/a:
Czy w przypadku niedrobnokomorkowego jest szansa na dluzsze zycie, mniej bolu?

co do czasu z niedrobnokomórkowym to zapewne sprawa indywidualna. moja mama zmarła po 2 miesiącach od zakończenia chemioterapii, po której nastąpiła całkowita remisja zmian w płucu. mama czuła się dobrze do czasu...później wszystko potoczyło się błyskawicznie i cierpiała bardzo :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group