1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drobnokomórkowiec po operacji
agax

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12538

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-18, 15:24   Temat: Drobnokomórkowiec po operacji
Statystyka rządzi wszystkim, ale jednak "statystyczny Polak nie istnieje". I uważam że w tym reklamowym powiedzonku jest mnóstwo prawdy. Każdy człowiek jest "przypadkiem indywidualnym" i tak należy go rozpatrywać.
Mój tata też jest po operacji drobnokomórkowca z komponentą niedrobnokomórkową. Operacja była na początku kwietnia, potem chemioterapia. Teraz tata wrócił do pracy, czuje się bardzo dobrze, oznak wznowy nie stwierdzono (po badaniach kontrolnych). Oczywiście w tej chorobie niczego i nigdy nie można być pewnym, ale trzeba się cieszyć z każdej dobrej chwili!
Bardzo cenię opinie billyb, jednak uważam, że optymistom żyje się lepiej. Przecież również lekarze mówią, że na wynik leczenia składa się mnóstwo czynników m.in. stan ogólny chorego. Daleka jestem od wiary w rozmaite cuda za ciężkie pieniądze. Z pewnością należy słuchać lekarza prowadzącego i wierzyć, ze on wie co robi (z pewnością w znakomitej większości przypadków wie!).
Trzymam kciuki i mam nadzieję, że w waszym przypadku walka będzie wygrana, lub chociaż przeciwnik będzie unieszkodliwiony na długi czas. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group