1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
agni5

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20122

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-15, 11:55   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Z tego co wiem to jeśli raz wyszły komórki nowotworowe, w Waszym przypadku w plwocinie to znaczy,że one są.A co do wyniku to nie chcę się powtarzać,ale w tym szpitalu jest on błyskawicznie wiec na pewno w tym tygodniu histopatologia będzie.Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
agni5

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20122

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-14, 10:40   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Tata na wypisie będzie miał duża pogrubiona czcionką napisane:Zakaz palenia tytoniu!
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
agni5

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20122

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-10, 09:26   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Mój tata mimo,że miał usunięte całe płuco to w dniu operacji wieczorem, zadzwonił z komórki do mamy. Zresztą po operacji mama odnalazła lekarza operującego, który udzielił jej informacji o jej przebiegu.
Zobaczysz wszystko będzie dobrze,a na początku przyszłego tygodnia będzie już wynik histopatologiczny, bo w tym szpitalu piętro niżej pod torakochirurgią mają pracownie histopatologiczna i wyniki są bardzo szybko.
Tata szybko będzie musiał wstawać, bo ważna jest pionizacja pacjenta, po tego typu operacjach.
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
agni5

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20122

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-08, 00:07   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
ana79 tak jak pisałam mój tata był operowany w tym szpitalu i są tam naprawdę dobrzy specjaliści i dobra opieka.Ufam,że lekarze wiedzą co robią skoro będą w piątek operować. Na pocieszenie powiem Ci,ze w szpitalu tym bardzo szybko są wyniki histopatologiczne.U nas już były trzy dni po operacji.Pozdrawiam, trzymaj się.
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
agni5

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20122

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 14:12   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Opieka bardzo dobra, choć część sal jest niestety wieloosobowa.Dopiero po operacji pacjent przebywa w w części pooperacyjnej, w sali 2- osobowej, gdzie całą dobę jest pielęgniarka w pokoju.
Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za Twojego tatę.
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
agni5

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20122

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 08:42   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
ana79 mój tata był operowany w Szczecinie i nie chcę Cię martwić,ale są tam takie procedury,ze pacjent po przyjęciu na torakochirurgię, mimo,ze ma komplet badań z pulmunologii nie jest od razu operowany. Mojego tatę operowano po tygodniu od przyjęcia...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group