1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
agni5

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43930

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-15, 16:54   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
:okok"
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
agni5

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43930

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-23, 09:21   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Współczuję serdecznie....Przykro mi,że to stało się tak nagle....
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
agni5

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43930

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-17, 22:07   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Tego nie wiem, ale najlepiej zadzwoń, wszystko powiedzą.Mam nadzieję,że pójdą Wam na rękę, bo przecież do Poznania macie kawał drogi.
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
agni5

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43930

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-17, 21:45   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Funia napisał/a:
Mama ma stawić się za ok. 2 tygodnie w Euromedic Onkoterapia w Poznaniu na brachyterapię.
Czy ktoś tam był, czy mogę prosić o jakieś wskazówki?


Funiu nie wiem o jakie wskazówki Ci chodzi.Czy odnośnie samej brachyterapii, czy tego ośrodka?Tata mój był tam tydzień temu na badaniu PET.Na pewno bardzo miłe przyjęcie pacjenta i na pewno jest tam winda.

A co do samej brachyterapii to jest to naświetlanie do którego wykorzystuje się, bronchoskop,więc mój tata bezpośrednio po takim zabiegu najlepiej się nie czuł.W internecie jest natomiast mnóstwo artykułów, zwłaszcza z badań w WCO,że u pacjentów z zaawansowanym rakiem płuc zwiększa ona komfort życia, poprawia oddychanie.Życzę, by mamie pomogła i cieszę się,że taki krótki czas oczekiwania macie.
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
agni5

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43930

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-29, 15:10   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Funia pisałaś kiedyś,ze podano Mamie cztery cykle chemii, zostawiając jakby w zapasie dwa jakby pojawiły się przerzuty....Czy stan mamy na podanie chemii pozwala? Pisałaś,ze mama miała chemię w Szczecinie,a jak ja ostatnio byłam tam na oddziale to pytałam się czy podają tarcevę bez badania receptorów to lekarz mówił,że podają w ramach drugiego rzutu...
  Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
agni5

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 43930

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-04, 09:25   Temat: Jak drugie uderzenie pioruna - T4N1M1
Funia on,kolog mi powiedziała w ubiegłym roku, że na podstawie usg trudno stwierdzić czasami czy to naczyniak czy przerzut i dopiero TK jamy brzusznej to wyjaśnia.
Dobrze,że jest to forum i dzięki temu mama w porę znalazła się w szpitalu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group