1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
ali0210

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13315

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-30, 15:53   Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
U mnie było inaczej, jechałam na badania kontrolne do Poznania i sama zawiozłam,
czekałam kilka dni, wynik dostałam pocztą do domu. Bloczki pocztą zostały odesłane
do histop. do Szczecina.
Jak dzwoniłam do Warszawy to w sekretariacie powiedzieli aby wysłac DHL lub Pocztexem, a zapłacic po badaniu, po wystawieniu rachunku.
Ja jednak wybrałam Poznań.
Na forum inni podawali różne formy tego załatwiania.
Pozdr.
  Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
ali0210

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13315

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-29, 22:57   Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
Oczywiście, że mają. Muszą.

Zakład Patologii
Centrum Onkologii - Instytut
ul. Roentgena 5, 02-781 Warszawa, pok.135

Trzeba dołączyc ksero pierwszego wyniku oraz w formie podania prośbę o przebadanie, że pokryje się koszty i gdzie odesłac.
Możesz tam zadzwonic 22 546 27 06, 22 546 22 86
Pozdr.
  Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
ali0210

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13315

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-29, 14:59   Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
To nie tak, bada się jeszcze raz ten sam wycinek. Idziesz tam gdzie był badany, prosisz o wydanie bloczków ( są Wasze, muszą Wam wydac), zostawiasz kaucję pieniężną i zanosisz do badania do wybranego przez siebie histopatologa. Możesz w innym mieście.
Później sam zwracasz bloczki albo jak było u mnie, Poznań przesłał do Szczecina.
Kaucja wyniosła u mnie 50zł.
Najlepsze laboratorium jest w Warszawie. Mam namiary.
Pozdr.
  Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
ali0210

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13315

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-28, 15:47   Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
No właśnie, najlepiej przebadać wycinek ponownie w innym ośrodku. Ja pierwsze badanie miałam w Szczecinie, drugie w Poznaniu.
  Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
ali0210

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13315

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-28, 14:24   Temat: Czerniak Clark II, Breslow 0,2 pT2a
Myślę, że należy ponownie zbadać wycinek. Wiele osób tak robi, niestety zdarzają się pomyłki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group