1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-12-02, 13:38   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Dawno nie pisalam a dzis mam zly dzien chyba pogoda tak na mnie dziala dzis 10 miesiecy jak mamcia odeszla ciezko mi bardzo i jeszcze Inka tak wiezylam ze chociaz ona wygra walke nic z tego Bog chyba potrzebowal dobrej kucharki jak moja mamcia i dobrego psychologa jak Inka :-(
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-06-05, 09:22   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Bardzo mi przykro :-(
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-06-01, 14:37   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Bylam sobie w Polsce przez tydzien odwiedzalam mamci grob i choc mija jutro 4 miesionc nie wieze ze mamy nie ma sama nie wiem jak sobie radzic z tym zalem i smutkiem.
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-05-10, 10:49   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Dlugo mnie tu nie bylo jade do Polski za tydzien pojde do mamy pogadam z niom wyrzale sie jak to zazwyczaj robilam przez telefon powiem co sie wydarzylo z tego sie ciesze ze bede chociaz pare dni blizej :cry:
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-04-03, 10:02   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Nie wiem co sie dzieje ale placze z byle powodu wpadam chyba w jakoms depresje albo co sama nie wiem dziekuje Richelieu ,Ana
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-04-01, 15:57   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Jutro mija dwa miesionce jak Mamci nie ma a mi jest smutno i zal zadaje sobie pytanie czy nie mozna bylo czegos zrobic by pomuc .Cud sie nie zdazyl bardzo brak mi mamy choc wiem ze zycie musi toczyc sie dalej czasami mysle ze zwarjuje .Pierwsze Swieta bez mamci ciezko. :cry:
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-25, 11:35   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Pewnie tak bo sama wiem po sobie ze nie kazdy po stracie bliskiej osoby musi dojsc do siebie sam ale pada jeszcze pytanie dlaczego wlasnie mama tak szybko odeszla wiem ze choroba nie wybiera ze duzo ludzi choruje ja sie czuje bezradna z tym wszystkim chciala bym pomoc kazdemu ale tak sie nie da samo zycie.
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-25, 10:02   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Witam wszystkich wiosna przyszla Swieta nie dlugo a ja nie radze sobie z tym wszystkim po mimo ze mam rodzinke duzo zajec .Nie tak dawno rozmawiala z mamciom o wspolnych swietach no i zostawila mnie :cry: ciezko bardzo .Nie wiem czy ktos odpisze czy nie ale pozdrawiam wszystkich serdecznie.
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-15, 16:10   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Witam ale ja mam tak samo mi bardzo pomaga rodzina to bardzo wazne .Moze pomysli ktos ze mam bzika ale moze powinnas zamowic Msze Swietom bo jesli tato tak bardzo Ci sie sni moze cos od C iebie chce sprobuj wiecej nie wiem co radzic Ci w takiej sytuacji :-( .Pozdrawiam Cie serdecznie
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-12, 17:38   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
<luzik> Witam mnie wcale sie nie wydaje ze takie zachowanie mozna tlumaczyc chorym umyslem po prostu ja bardzo czesto tak mysle ze mama gdzies poszla nie dlugo wroci coz zrobic pozostajom wspomnienia.Pozdrawiam
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-09, 13:40   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Witaj to fajnie ja w uk jestem juz prawie 16 lat no latwo to nie jest nie stety ale co tam .Ja tez pale stary rzucil ja ograniczylam i staram sie nie palic no ale tak samo jak Ty jak se zapale to mi mija a waga leci bo stres :cry: to co sie dziwic .Na pewno bedzie Ci latwiej jak juz dojedziesz bardziej do siebie .Mam takom cichom nadzieje ze bedzie dobrze pozdrwiam cieplo :)

[ Dodano: 2010-03-09, 13:45 ]
Jusia dobrze napisala ze zaloba ma swoje etapy ja jestem na takim ze caly czas byla bym przy grobie palila swiece a tak nie dociera do mnie ze mamy nie ma jak by gdzies pojechala i niedlugo wroci Boze zycie jest ciezkie .Pozdrowienia Jusia :)
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-08, 13:55   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Witam was dziewczyny dziekuje za odpowiedz wiem ze czas leczy rany ale ja nie moge sie pogodzic z tym ze mojej mamy nie ma nie mam do kogo zadzwonic pozalic sie i choc za oknem pchnie wiosnom w moim sercu jest syberia napewno po pewnym czasie to sie zmieni ale na razie jest jak jest bardzo ciezko.Jagoda przyjmij moje wyrazy wspolczucia.Pozdrawiam z prawie wiosennego Londynu :cry: .
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
andzia74

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54634

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-05, 17:06   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Jestem tu nowa przeczytalam caly blog i widze ze od zeszlego roku nikt nie pisal szkoda bo ja temu miesionc temu strcilam mame i choc jestem dorosla czuje sie jak sierota .Zycie jest ciezkie bardzo brakuje mi mojej mamci :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group