1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 30
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-27, 08:53   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Ewo :cry: :cry: :cry:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-21, 09:37   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysiu34, myślę o Tobie...
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-04-16, 14:38   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysiu34, kochana co u Ciebie :?: Odezwij się proszę :tull:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-23, 11:37   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysiu, jak się czujesz :?: Jak znosisz dializy :?: Można Ci jakoś pomóc :?:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-12-22, 23:03   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysiu...jak się czujesz...? Można Ci jakoś pomóc?
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-23, 11:14   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Ewo, jak się czujesz, jak znosisz dializy :?:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-03, 13:19   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Ewa, czekałam tu na wpis od Ciebie...Mój Tata, kiedy zaczynał być dializowany również na poczštku był bardzo słaby i miał problem z wchodzeniem po schodach, póŸniej to się unormowało i organizm chyba przyzwyczaił się do dializ.

Ewa, czy Ty bierzesz teraz jakieœ leki :?: Sutent :?: Byłaœ u prof.Szczylika :?:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-10-14, 18:53   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Czy ktoś wie, jak pstrysia się czuje...? Czy jest już w domu? Pstrysiu, jeśli możesz, odezwij się, proszę :!:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-09-04, 17:01   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Czy ktoś wie jak pstrysia się czuje :?:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-09-02, 08:49   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
beata0970b, tak właśnie sobie pomyślałam, dlaczego operacja, a nie embolizacja. Operacja mogłaby pstrysię osłabić, tak sobie myślę, że ta embolizacja to chyba lepsze rozwiązanie.

Pstrysiu, nadal trzymam kciuki z całej siły i czekam na (dobre) wieści :!:

Odezwij się :!: :cmok: :tuli:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-31, 08:37   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysiu34 , trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję i wierzę, że dojdziesz szybko do siebie ! :cmok:

beata, daj znać jak będziesz wiedzieć coś więcej od pstrysi34.

pstrysiu34
, jeśli będziesz chciała się dowiedzieć czegoś nt. dializ, to chętnie odpowiem, bo mój Tata miał dializy przez kilka miesięcy, też mu kreatynina skoczyła do 9. Ściskam cię mocno i pozdrawiam!
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-29, 21:50   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
As, pstrysia jest w szpitalu ... :cry:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-22, 18:38   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysia34, co u Ciebie? Odezwij się proszę!
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-01, 07:48   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysiu34, daj znać co u Ciebie, jak się sprawy mają? Pozdrawiam i ściskam-Ania.
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
aniutka34

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-07-18, 14:07   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysia34, to dobrze, że krwiomocz minął. Przynajmniej jeden problem mniej. Moim zdaniem powinnaś wziąć teraz tę dawkę sutentu, którą masz i zrobić wyniki. A w międzyczasie próbować zdobyć kolejne dawki. Tak sobie pomyślałam, może jermalowi coś zostało? - on przeszedł całkiem niedawno na afinitor, a wcześniej brał właśnie sutent. Ja ze swojej strony zorientuję się na tym niemieckim forum, czy komuś został sutent. Do Poznania dzwoń, pytaj, czy może mają leki dla Ciebie, no i mam nadzieję, że jak prof.Szczylik wróci z urlopu, to poratuje Cię kilkoma opakowaniami leku.
pstrysia34, a może warto umówić się na wizytę w gliwickim CO? To w sumie niedaleko od Ciebie, a słyszałam dobre opinie na ich temat. Warto jednak mieć lekarza onkologa prowadzącego na miejscu, żeby konsultować z nim wszystkie wątpliwości...my szczerze mówiąc też takiego nie mamy i w zasadzie opieramy się na tym, co usłyszymy od profesora, a wiadomo, jak ciężko się do niego ze wszystkim "dopchać" :(
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group