1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-01, 12:32   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
wiki4000, dziękuję za odpowiedź. Z tych skutków ubocznych, które wymieniasz pojawiło się już u Taty osłabienie, a do tego objawy grypopodobne i biegunki. Mam nadzieję, że gorszych nie będzie, a te aktualne za jakiś czas miną...
A jak Twoja Mama się czuje :?: Pozdrawiam serdecznie!
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-04-17, 16:02   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
wiki4000, cieszę się, że się odezwałaś. Czyli mniej więcej w czerwcu będzie coś wiadomo. Trzymam zatem kciuki za dobre wyniki, a bóle głowy mogą być skutkiem ubocznym. Pozdrawiam ciepło :!:

[ Dodano: 2013-04-17, 18:56 ]
wiki4000, z tego co pamiętam Twoja Mama brała afinitor 2 lata :?: Jakie były skutki uboczne ? Możesz mi coś doradzić, podpowiedzieć odnośnie afinitoru? Mój Tata dzisiaj wziął pierwszą tabletkę i trochę obawia się nowych skutków ubocznych, bo po nexavarze praktycznie już nie miał żadnych.
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-03-29, 16:14   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
wiki4000, jak Mama się czuje :?: Objawy grypopodobne są często przy interferonie. Życzę Wam ciepłych, rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych i pozdrawiam serdecznie :!: Ania.
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-03-07, 08:02   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
wiki4000, to w gruncie rzeczy dobre wieści. Nexavar jest bardzo dobrym i skutecznym lekiem, mój Tata bierze go z powodzeniem 14 cykl i mam kilku znajomych, którzy biorą już do paru lat. A jeśli mogę zapytać, na jakich zasadach Mama ma dostać nexavar :?: Bo z tego co mi wiadomo, do interferonu można wrócić w każdym czasie, ale po sutencie i afinitorze jeszcze nie tak dawno nexavar nie przysługiwał. To ma być w programie chemioterapii niestandardowej :?:
Pozdrawiam gorąco,
Ania
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-03-01, 11:49   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
Wiki,

ogromnie mi przykro :cry:

każdy z nas tak naprawdę siedzi jakby na bombie zegarowej modląc się o to, żeby stabilizacja trwała jak najdłużej, ale mając świadomość, że progresja może nastąpić w każdej chwili...wszyscy się tego boimy...
Wiki i masz rację- nigdy nie jest na to odpowiedni czas :(

współczuję Ci z całego serca i życzę dużo siły i wytrwałości, zawsze trzeba mieć nadzieję, bo ona umiera ostatnia,

pozdrawiam serdecznie,
Ania
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-14, 14:35   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
wiki4000, i tak trzymać :!:

Cieszę się z dobrych wieści i życzę, aby było tak dalej- same dobre wiadomości :!:
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-09-04, 16:59   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
wiki4000, to wspaniała wiadomość :!: :) I oby tak dalej - tego Wam życzę :!: Pozdrawiam :!:



[następne komentarze]
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-14, 13:48   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
wiki4000, a u jakiego lekarza, jeśli można spytać?
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
aniutka34

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 39334

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-12, 21:01   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki, przerzuty po 10 latach
wiki4000, trzymam kciuki :!:

A gdzie leczy się Twoja Mama?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group