1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz trzustki, Guzy metastatyczne wątroby i płuc
ankita

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 19816

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-02-11, 20:20   Temat: Guz trzustki, Guzy metastatyczne wątroby i płuc
Przykro mi, moje kondolencje :( kiedy ktoś wygra z tym choróbskiem... :(
  Temat: Guz trzustki, Guzy metastatyczne wątroby i płuc
ankita

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 19816

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-05, 23:13   Temat: Guz trzustki, Guzy metastatyczne wątroby i płuc
To dobrze że nie ma żółtaczki - świetnie!!! Mam nadzieję, że to pozwoli jej walczyć jak najskuteczniej - jeśli ma apetyt, nie ma wymiotów to też super. Mojej mamy tez nic nie bolało, ale przeraźliwie schudła no i żółtaczka okazała się nie do przejścia. Twoja Mama Jest jeszcze młoda więc oby jak najszybciej ta chemia - bo przy takim opisie przerzutów operacji raczej nikt nie wykona...
  Temat: Guz trzustki, Guzy metastatyczne wątroby i płuc
ankita

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 19816

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-05, 22:45   Temat: Guz trzustki, Guzy metastatyczne wątroby i płuc
Magdo, pewnie wypowiedzą się lekarze. Ja mogę powiedzieć że mi przykro bo wyniki nie są dobre - są widoczne przerzuty do wątroby, nacieki na jelito cienkie i ścianę żołądka, jak również prawdopodobne przerzuty do płuc. Nie podałaś innych wyników - czy mama ma żółtaczkę? Ile ma lat? Jak wykryto chorobę? Przykro mi, bo wygląda to źle. Jeśli wyniki krwi + bilirubina na to pozwolą mama może zakwalifikować się do chemioterapii paliatywnej (o ile wynik histopatologiczny potwierdzi obecność raka prawdopodobnie trzustki). Oby ta pozwoliła jej jak najdłużej być z Wami. Pozwoliłam sobie skomentować Twój post przed lekarzami bo opis TK u mojej mamy z maja wyglądał podobnie (bez przerzutów do płuc) - byłam wtedy przerażona, i od tego czasu stan mojej Mamy tylko się pogarszał. Naprawdę mi przykro.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group