1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
anna53

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 77539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-10-29, 00:16   Temat: Witaj !
Pisałam Ci o moich obawach wcześniej, przed operacją, ja w moim przypadku kazałam usunąć całą pierś, a rekonstrukcję wykonuje sie bezpiecznie po przynajmniej 3 latach po zabiegu, pozdrawiam anna
  Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
anna53

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 77539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-06-30, 11:57   Temat: Witaj
Bedac u p. dr nie odpuszczaj, jak nie bedzie chciala dac Ci skier. na badanie glowy, aby wyjaśnić skad te bole, trzeba wykluczyć albo potwierdzić !Jesli by bagatelizowała i odstawiala wykonanie badania, ja bym poszla do p. Dyrektora na skarge lub starala sie skąd indziej wziasc skier. na bad.
  Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
anna53

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 77539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-22, 22:49   Temat: Witaj
Sama się zastanawiam, czy usunięcie całej piersi w Twoim przypadku, nie byłoby lepszym rozwiązaniem,a po otrzymaniu wyniku receptorów wsiąść chemię, a później radioterapie. Pisałam Ci wcześniej o możliwości wystapienia raka w naczyniach żylnych, ja zostałam poinformowana o możliwości usunięcia całej piersi, pozdrawiam annas

[ Dodano: 2014-08-22, 22:58 ]
a jak będziesz miała cały wynik bad hist?pat i receptorów, to przepisz, dziwię się że podano Ci przez telefon treść wyniku, powinien to zrobić lekarz w Twojej obecności i przedstawić Ci sposób leczenia.
  Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
anna53

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 77539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-16, 09:07   Temat: Witaj
Jak wiesz rożne rodzaje raków występują, a jeśli chodzi o te przewodowe to może być tak, ze w pozostawionych węzłach ( wyglądających na "oko" nie zajętych ) okazuje sie później wystąpienie przerzutu w tym miejscu, lub przeniesienie się później droga krwi lub chłonki do innych narządów. W chwili operacji w nie widocznych węzłach mogą już być mikro przerzuty nie widoczne przez mikroskop, a i w końcowym wyniku możne sie okazać występowanie raka w przewodach żylnych, i wtenczas rak mógł rozprzestrzenić sie juz we wszystkich kierunkach w piersi, wiec wycięcie go tylko w części piersi jest bardzo ryzykowne, ze nie ma go w zdrowej części piersi, pozdrawiam annas.
  Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
anna53

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 77539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-15, 14:50   Temat: witaj
Moim zdaniem powinnas mieć usunięte wszystkie węzły chłonne, a jak okaże się że to jest rak przewodowy i co wówczas, ja miałam jeden zajęty i zgodzilam się na usunięcie wszystkich i całą pierś pozdrawiam annas
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group