1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
anna53

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-19, 19:31   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Amri, jesli masz tam z czymś lub z kimś kłopoty, napisz to Ci pomogę, anna

[ Dodano: 2010-12-19, 19:45 ]
Armi, teraz wczytalam sie u Ciebie, ze masz problemy z chłonką, ja tez miałam, ale moim zdaniem najlepiej chłonkę ściagaja panie z Por. Chir, Zabieg, tam jest P.Lidka, naprawdę robi to bezbolesnie, a twierdze to dlatego ze nieraz byłam na Oddziale i tam mi ściagał lekarz, oni nie maja takiej wprawy jak dziewczyny z POr. Chir. Zawsze staralam byc na sciagnięciu w poradni , niz miałabym isc na Oddział Chir. i zeby mi to robił lekarz. A co do odłączenia woreczka do ścieku chłonki po wypisie z oddziału, to dlatego, zeby nie wkradło się zakażenie do rany, jak bedziesz w domu, takie sa standardy, wczesniej duzu wczesniej tak robiono, ale niektore panie wracały na oddz, bo w domu czyms zainfekowały sobie rane pooperacyjną, anna
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
anna53

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-19, 14:30   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj Amri!
Leczymy sie chyba w tym samym osrodku tzn SCO w Kielcach, ja juz jestem po wszystkim 2 lata minie w styczniu 2011, napisz mi cos wiecej na moją prywatną pocztę to może ci cos doradzę, annas53@op.pl
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group