1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi in situ trójujemny
anna53

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13543

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-17, 23:21   Temat: Rak piersi in situ trójujemny
Ja nie miałam do tej pory kłopotów z sercem, miałam konsultacje kardiologa tylko przed zab. operacyjnym, moja znajoma miała konsultacje kardiologa przed chemia i to badania, a to dlatego ze miała wcześniej małe zawały serca, anna
  Temat: Rak piersi in situ trójujemny
anna53

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13543

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-16, 18:44   Temat: Rak piersi in situ trójujemny
a nie mówiłam, ze to pilne , tzn miałam to na mysli. Wypytaj lek o wszystko i to co będzie najlepsze dla Ciebie, nie patrz na urodę kobiecosci, anna
  Temat: Rak piersi in situ trójujemny
anna53

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13543

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-14, 23:58   Temat: Rak piersi in situ trójujemny
masz leg. grupy inwal - znaczny to mozesz isc bez kolejki do rejstracji, albo isc b. wczesnie rano przed otwarciem rejstracji, anna
  Temat: Rak piersi in situ trójujemny
anna53

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13543

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-14, 18:41   Temat: Rak piersi in situ trójujemny
no to idź od razu do chirurga, bo to on kieruje na dalsze badania ew. biopsję gruboigłową. Z tego co opisujesz to macie bardzo nieuprzejmych lekarzy. Do chir. nie trzeba mieć ustalonego terminu, tak jest u nas, wczesnie rano stań do kolejki do rejstracji aby dostac się przed świętami, anna

[ Dodano: 2013-12-14, 18:43 ]
oczywiscie mam na uwadze chir. onkol w Centrum Onkolog
  Temat: Rak piersi in situ trójujemny
anna53

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13543

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-14, 13:03   Temat: Witaj
A dlaczego nie poszłas do lek. od chemii do ktorego na pewno chodzisz na kontrole, on powinien Ci pomoc i pokierować i może mógłby coś przyspieszyć. ja bym poszła do niego nawet bez zapisu, z wynikami i mu przedstawiła problem
  Temat: Rak piersi in situ trójujemny
anna53

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13543

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-14, 00:18   Temat: Witaj !
W moim szpitalu w Por. Genet. pracuje lek genetyk, a nie chir. onkolog, wiec on tym się nie zajmuje, nie ma takich uprawnien, chyba ze doradzic. napisz jakie Centrum Onkolog masz najbliżej swego miejsca zamieszkania, annas
  Temat: Rak piersi in situ trójujemny
anna53

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13543

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-13, 01:10   Temat: Rak piersi in situ trójujemny
U mnie w Kielcach jest tak, ze na biopsję gruboigłową kieruje lek. chir. z Por. Chir- Onkolog, on też ustala termin z lek. histo-pat, a on pod monitorem usg pobiera próbki, a nie lek z Por. Sutka. Dobrze by było, abyś trafiła do Centrum Onkolog w swoim mieście, annas
  Temat: Rak piersi in situ trójujemny
anna53

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13543

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-12, 22:34   Temat: Witaj !
zawsze możesz zmienić lekarza w innym miejscu tzn mieście, podzwoń i dowiedz sie , ja bym nie czekała, pozdrawiam annas
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group