1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
anna53

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-27, 10:44   Temat: Witaj Caroline !
Ja bym Ci dokładnie napisała jak to się załatwia, ale nie jestem (u siebie w moim miescie zam. ) Obecnie przebywam w Irlandii. Moze rzeczywiście to załatwia sie przez MOPS, jak czekałam na kontrole pod Szpitalem to widziałam jak przywozili kogoś,np na wózku inwal. i zawozili pod gab. lek.
Co się dotyczy, ze Ty mozesz parkować samoch. wszędzie, ale np nie na miejscu dla inwalidów, mimo, ze Jesteś dziennikarka,pozdrawiam annas
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
anna53

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-26, 19:34   Temat: Do Caroliny
Jesli się nie mylę, to o samochód dla inwalidów,którzy maja trudnosci z poruszaniem i zaraz po pobraniu chemii można starać się w Ośrodku dla niepełnosprawnych w miejscu zam. Zadzwoń tam i powiedza Ci, bo u nas ta jeżdżą takie sam. dla niepełn. Lub zadzwoń do Klubu Amazonek w miejscu. Jesli bedzie mama miała przyznana grupe to ze zdj takim małym i oryginałem tego zaswiadczenia idzie sie po karte parkingowa dla osob niepełnospr w Urzedzie Miasta- jest za darmo, wiec bedzie mozna parkowac dla osob niepełnosp, oraz wyrobic trzeba leg. Inwalidy to wyrabia sie w Osrodku Przyznania Grupy Inwalidzkiej - tez potrzebne zdj - to bedziesz jezdzic z mama za darmo w komunikacji miejskiej, oraz jest znizka na pociag, pks dla mamy i dla ciebie jako osobie opiekujacej sie mama, jak by cos jeszcze to pytaj. Karta parkingowa moze byc stosowana do wszystkich samoch, w ktorych mama bedzie jechac, pozdrawiam Annas
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
anna53

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-25, 19:13   Temat: Droga Carolino !
Nie pamietam kiedy to się załatwia, przed złozeniem papierów rozwodowych, czy po wyroku sadowym rozwodu Ty i Twoja mama powinnyscie zgłosić lub ogłosić informację o tym iż nie spłacacie długu Twojego ojca i męża. Bo nawet po rozwodzie jesli Twój ojciec nie spłaci długu to będą z Was ściągać. Spytajcie się adwokata, bo po co macie coś spłacać, a tu nie bedzie wazne ze mama jest chora,lepiej sie upewnicie,czy przepisy sie nie zmieniły -rada inform adwokata, pozdrawiam AnnaS
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
anna53

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-12, 23:36   Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
Do Frubelka !
Po przyznaniu "znacznej " grupy inwalidzkiej, z oryginałem pisma odrazu mozna iść do MOPS-u i wypełnić papiery na dodatek socjalny lub też inne dodatki - liczy się od daty zgłoszenia w miesiącu, czyli zasiłek wypłaca od miesiąca zgłoszeniowego, trzeba zgłaszać odrazu bo trochę się czeka na przyznanie. O wydanie legitymacji mozna iść też odrazu, ale trzeba mieć 1 zdj i tez orgyginał przyznanago inwalidztwa, czeka sie do 3 dni,mozna też składać o wydanie leg. na miejsce parkingowe dla inwalidy, ale tez trzeba miec 1 zdj i pismo o przyznaniu grupy inwalidzkiej - to składa sie w Urzędzie Miejskim i leg robią od ręki, to tyle jakby coś to poradzę bo juz to przechodziłam, pozdrawiam Anna53
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
anna53

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-02, 22:05   Temat: Witaj Karolino !
Ja tez jestem po oper. raka piersi, z mopsu b.łatwo dostanie dodatek pielęg, i powinna skladac o grupe inwalidzka , lub cos innego, nie wiem dlaczego Wasz wniosek na komisje wypelnial lek. rodz, a powinien lek.onkol, lub chemioterap - poprostu lepiej opisuje. Jednoczesnie moze mama skladac wniosek w ZUS-ie, dostanie napewno tylko na 1 rok. Pozniej moze wybrac czy chce z MOPS-u czy z ZUS. Z ZUS pobiera sie tez wniosek i najlepiej zeby go wypelnil lek chemioterap., pozdrawiam Anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group