1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
anna53

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 30163

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-08, 13:21   Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
Nie rozumiem o jakie terminy chodzi, czy o przyjecie do Por.Genetycznej, tam nie ma az takich kolejek, tylko dlugo czeka sie na wynik ze Szczecina, annas
  Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
anna53

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 30163

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-07, 20:42   Temat: Witaj
badanie genetyczne prawidlowo powinno wykonywac sie przed rozpoczetym leczeniem, a nie w czasie chemii, wiem to od moich lekarzy
  Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
anna53

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 30163

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-31, 00:56   Temat: Richelieu !
Ale w moim opisie histo-pat po zabiegu operacyjnym nic o tym nie wspominają, o żadnych marginesach więc jak to rozumieć, annas
  Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
anna53

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 30163

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-30, 15:35   Temat: Mefisto
Nie o to mi chodziło o czym piszesz, a o to jak to jest gdy usuwa się cała pierś z węzłami lub bez i o jakie marginesy tu możne chodzić ? jestem ogłupiała i wcale nie napadam na Richelieu, bo po prostu nie rozumem, a jeśli Ty rozumiesz to mi odpowiedz !, pozdrawiam annas
  Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
anna53

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 30163

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-30, 07:17   Temat: Richelieu
Czytam Twoje odpowiedzi i rady dla Nas wszystkich i nie rozumiem tego - co nie raz pojawia w Twoich odpowiedziach np j/w
-
Wprawdzie wszystkie nacieki (wraz z zatorami w naczyniach) zostały usunięte z dużymi marginesami zdrowych tkanek,
jednak nie ma 100 % gwarancji, że jakieś pojedyncze nie wykrywalne w badaniach komórki przeniknęły gdzieś dalej,

Przecież Ona ma usuniętą całą pierś to o jakich marginesach tu chodzi ????????
  Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
anna53

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 30163

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-29, 18:13   Temat: Witaj !
Wiem przez co przechodzisz, przerabiam to od 2009r, musisz brać pod uwagę obie opcje, wynik pokaże, to czekanie jest najgorsze. Pamiętaj !, zawsze ta niepewność będzie powracać na razie co 3 miesiące ( do kontroli ), dopiero po kontroli uspokoisz się znowu na 3 m-ce itd. To już będzie życie w cieniu raka i tak dom końca życia, pozdrawiam annas

[ Dodano: 2013-10-29, 18:19 ]
ale pamiętaj ! jeszcze jedna rada, przez 3 m-ce do następnej kontroli jak by się coś działo w między czasie z twoim ciałem np. jakieś bóle to nie czekaj do wizyty tylko w te pędy do lek który ostatni będzie Cię prowadził, nie do lek rodzinnego tylko na onkologie.
  Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
anna53

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 30163

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-28, 18:13   Temat: Witaj !
Nie wiem czy czekasz jeszcze na powtórne bad receptorów ?, bo ja przeczytałam że zrobili Ci przy biopsji z dn 17. 09.br, annas
  Temat: Rak piersi przewodowy wieloogniskowy
anna53

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 30163

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-26, 17:27   Temat: Witaj Nikulam !
Mnie moj lek. powiedział, ze jezeli wystepuje wiecej niż jeden guzek w piersi, to radziłby mi usunęć całą pierś i wszystkie węzły chłonne pachowe, tak też wyraziłam zgodę na cały zab. mastektomii z wezłami, oznaczenie wezła wartownika nie miało by sensu w moim przypadku, nie wiem dlaczego?, pozdrawiam anna s
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group