1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
asereT

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9358

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-17, 19:08   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu
adrenalina napisał/a:
Na poniedziałejk jestesmy umówieni na prywatna wizyte u onkologa ale obawiamy sie ze nie beda chcieli go leczyc choć nic go nie boli i bardzo dobrze sie czuje. Nie mamy zadnego punktu zaczepienia nie wiem co mam robić nikt nas nie chce poprowadzić.
adrenalina,
Witam.
adrenalina mój mąż tez ma "niedrobno-komórkowego gada" i to gruczołowego, z płuca przerzucił się i to w niezbyt odległym czasie do mózgu (aż 7 ) ja nie czekałam nawet na odległy termin w naszym CO, tylko pojechałam do W-wy do CO Instytut M.C.Skłodowskiej na Ursynowie ul. Roentgena, tam serdecznie nas przyjęto i okazało się, że termin b :uuu: ył krótszy o 1,5 m-ca niż u nas. Teraz tuż przed świętami, tzn dzień przed Wigilią - 23 grudnia jadę również na umówioną telefonicznie wizytę - konsultację z panią profesor. Bo w ŚCO dali sobie spokój z przerzutami do głowy - nie obchodzą ich już drgawki i zawroty głowy, oraz osłabienie..teraz, jak powiedział lekarz prowadzący męża.. "no to teraz panie Januszu, chcę pana leczyć dalej...." - ale będzie to chemia i nie na głowę, lecz na płuca... no i od 27 grudnia mąż ma mieć chemioterapię tym razem nie systemem dziennym, lecz z pobytem na Oddz. CHTH..
Nie mogłam tego tak zostawić, bo głowa jest również ważna... tzn... musimy dojść przyczyny i wyeliminować drgawki i częstą utratę równowagi - męża zarzuca na prawą stronę... Walcz o ojca..i nie poddaj się... Jak nie zechcą leczyć ojca, to udaj się do innego lekarza, czy też innej placówki CO.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group