1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki?
asia19

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 36292

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-30, 21:03   Temat: Rak trzustki?
Niestety, ale zdecydowanie przesadzasz. Ja rozumiem, że pomocy też tu szukają osoby, które podejrzewają u siebie nowotwór, ale Ty naprawdę nie masz podstaw. Szukanie informacji po różnego rodzaju forach to nie jest najlepszy pomysł- wiem to z własnego doświadczenia. Fakty są takie, że sam sobie postawiłeś diagnozę i szukasz sposobu, na jej potwierdzenie. Czy rozmawiałeś o tym ze swoim psychologiem?
Ja również nie jestem okazem zdrowia, ale koncentruję się na znalezieniu dobrych i mądrych lekarzy, którzy zajmą się moim przypadkiem. Wręcz przeciwnie, nie szukam już wiedzy na forach, wypożyczyłam jedną książkę i dałam sobie spokój, to nie na moją głowę.
Podsumowując, nie szukaj u siebie choroby, której nie masz, staraj się zaufać jednemu lekarzowi i jemu pozwalaj się leczyć. Co więcej, nie szkodź sobie sam, wycisz się i przestań zaglądać na fora, w których wypowiadają się bardzo różni ludzie. Pozdrawiam i życzę, żeby okazało się, że to jedynie Twoje własne przewrażliwienie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group