1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 20
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-03-13, 07:40   Temat: Żałoba
Kasiu , jak ja Cię rozumiem u nas mineło 15 miesięcy .

Ściskam Cię mocno :tull:
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-20, 13:03   Temat: Żałoba
agamaz, tule Cię Kochana do serducha :cmok: _littleflower_
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-16, 09:21   Temat: Żałoba
agni5, mi też Tatko się nie śnił ,ale wiem że przyjdzie do mnie i do Ciebie też _itsme_
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-07, 13:19   Temat: Żałoba
sylwia3, tule Cię Kochana u mnie też jakoś dalej sie toczy życie ,chodź tyle mialam jeszcze do załatwienia z Tatusiem :( tylko pogaduszek ,śmiechu ehhhhhh :cry:
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-24, 19:34   Temat: Żałoba
erin29, ja też wierze w to ,że byl teściu z Wami :tull:
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-24, 19:21   Temat: Żałoba
Mam pytanko odnośnie żałoby .Moja mama została wdową i nie bardzo sobe radzi jest sama wiem ,że potrzebuje wsparcia osób ktore to samo przeżyły co mama może są jakieś fora dla kobiet ktore zostaly samy ,wiem ze mama chętnie by pogadala z takimi osobami na tema radzenia sobie z samotnością może jakaś lektura jak przeżyć śmierc ukochanej osoby ?
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-20, 16:53   Temat: Żałoba
Ewelina Żurek, pięknie to opisałaś
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-16, 23:04   Temat: Żałoba
Anelia napisał/a:
Pomaga mi też to miejsce na forum, za które bardzo dziękuję !


I mi pomaga bo wiem ,że takich osób jak ja ja jest mnóstwo i zawsze można się wspierać ! ZA to dziękuję
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-16, 22:49   Temat: Żałoba
niki napisał/a:
zabierz mamę jesli możesz do siebie na jakis czas,

Mama nie chce ,mówi ze musi sama sobie poukladac i przyzwyczaić sie do samtoności ,moj brat jest na miejscu zachodzi do mamy ja dzwonie kilka razy dziennie w niedziele pojade ,ciężko to wszystko zwłaszcza ,że przeczuwałam ze Tata nie doczeka Świąt ,nie wierze że juz Go nie ma nie wierze jak sen !!!!!!!!

[ Dodano: 2011-12-16, 22:51 ]
Anelia, wczoraj bylam silna a dziś ,dziś ciągle płacze i dłuuugo będe płakać .Tylko czy to pomoże??? :?ale?:
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-16, 22:19   Temat: Żałoba
I doszłam ja do tego wątku :uuu: .Wczoraj pożegnałam mojego ukochanego Tatusia ,bardzo szybko przegrał z chorobą z tą "dziadoską choroba"tak ją nazywal Tatko w ostatnim czasie .Nie wiem jak sobie poradzę po takiej stracie co prawda nie mieszkałam z rodzicami ale cały czas myślęo Nim ,a to takie świeże .Dzisiaj np umyłam okna i zawsze stroiłam mieszkanie świątecznie ozdoby ,girlandy itp a dzisiaj nie mam nastroju ,nie chce mieć świąt ,nawet bym powiedziała ,że ich nienawidze .Wieczorem zaczoł padać śnieg ,więc nos do szyby i tylko myśli ,że moj Kochany Tatuś leży na cmentarzu a tam tak zimno, ciemno .Jestem w stałym kontakcie z mamcią ,dzwoniłam do Niej płakała.....jak i ja mowi że się boi ,że sobie nie poradzi :cry: bo jak tu sobie radzić .Za chwile zacznie się bieganie ostatnie po sklepach ludzie będą siadać do stołu wigilijnego a my ????? My też siądziemy ale już będzie inaczej już bez Tatusia ,który zawsze z moim synem byli w głownej mierze prowadzącymi kolację wigilijną ,Tatulek zawsze podchodził z opłatkiem najpierw do mamy potem z nami ,a teraz teraz będzie inaczej ,nie będzie śpiewu kolęd ,nie będzie otwierania prezentów ,wspólnego śmiechu będzie ciuchutko ,smutnie i z łzami bo już nigdy nie będzie jak było !!!!!!!Cierpienie dopiero teraz do mnie przychodzi ,jeszcze wczoraj było pełno ludzi ,rodzina ,przyjaciele a dziś zostaliśmy sami ,uśwadamiam sobie że już nigdy nie zadzwonie nie zapytam Haloo Tatko jak się dzisiaj czujesz ? :cry: :cry: Wiem ,że najciężej ma mama bo jest zupełnie sama ,ja mam rodzinę jest ciężko ale lżej niż mama ma.A mój synek już nie będzie z dziadkiem robił pierniczki już nic nie będzie .Można zacytować słowa piosenki Ale to już było i nie wróci więcej i wiecej Tatuś nie wróci.Wczoraj byłam silna dawałam radę a dziś nie umie ,wiem ,że będzie coraz gorzej coraz tudniej .Wszędzie w domu moim jest obecny tatuś na komodzie stoją Jego zdjęcia ,uśmiecha się do mnie a ja tylko patrze i pytam Tatusiu gdzie Ty teraz jesteś jak tam jest Tobie czy nie jest Ci zimno bo taka brzydka pogoda :cry: :cry:
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-16, 09:05   Temat: Żałoba
M_Ona,


Potrzebujecie czasu ,żeby się z tym jakoś poukładać.Nie wywieraj na Nim presji ,nie obrażaj się .Czasami może chce pobyć sam i w kąciku popłakać .Pamiętaj ,że nigdy już nie będzie jak było .Wytrwałości życzę
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-01, 14:55   Temat: Żałoba
Aguś |uscisk| :-[
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-01, 14:07   Temat: Żałoba
Ewelina Żurek napisał/a:
Przytłacza mnie widok choinek w sklepach, kolędy i cała ta świąteczna otoczka, którą tak lubiłam.


Ewelinko mam to samo ,jak z Tatusiem moim jest coraz gorzej to przestałąm się cieszyć czym kolwiek:( A Tobie wiem ,że będzie ciężko przeżyć święta zwłaszcza Wigilie ale co zrobić ehhhh .Życzę Tobie ,żeby mimo wszystko jakoś było ,smutnie ale jeszcze z Tatą i rodzeństwem . |uscisk|
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-21, 21:59   Temat: Żałoba
AdArk napisał/a:
To jest miejsce, gdzie mogę o tym napisać.
Dziękuję za to.



Popieram i dziękuję
  Temat: Żałoba
asia77

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-21, 12:16   Temat: Żałoba
[quote="Zebra"]Rozumiem osoby, które nie muszą się wyżalać na forum, ale czasami jest tak w życiu, że po prostu nie ma się do KOGO gęby otworzyć i wówczas



Zebra popieram Ciebe w 100%
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group