1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leiomyosarcoma G2
asik19

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63910

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-12-28, 10:23   Temat: Leiomyosarcoma G2
Kasiu co u Ciebie? Jak się czujesz? Czekamy na wieści od Ciebie.
Buźka.
  Temat: Leiomyosarcoma G2
asik19

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63910

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-25, 10:49   Temat: Leiomyosarcoma G2
Kasieńko :*

Ja codziennie rano mam opuchnięte dłonie (palce) i nogi do momentu '' rozruszania'' ich :) i tak samo jak u Fredki bolą mnie oplecy i tak jakby kości nóg (jak np. kucnę to mam problem żeby wstać) ale z tego co mi wiadomo po usunięciu narządów rodnych a w szczególności jajników, jesteśmy bardziej narażone na osteoporozę i być może te dolegliwości są właśnie od tego??

Wczoraj miałam wizytę kontrolną w CO. RTG płuc ok.
Miałam okazję aby zapytać o wszystko panią onkolog (miałam przygotowanych 100 pytań do........) ale kiedy weszłam do gabinetu to byłam w takim stresie że zupełnie nic mi nie dolegało zapomniałam o wszystkich bólach, które towarzyszą mi każdego dnia, ot poprostu zapomniałam języka w gębie :uuu:
Teraz kolejną wizytę mam w maju przed którą mam mieć USG brzucha i miedniczki małej i jestem w szoku dlaczego tylko usg a nie np TK?? którego nie miałam zrobionego ani razu od operacji.

Pozdrawiam i ściskam mooocno.
  Temat: Leiomyosarcoma G2
asik19

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63910

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-22, 13:09   Temat: Leiomyosarcoma G2
Kasienko :-*
Trzymam kciuki i nadal wierze w to ze to jednak nie beda przerzuty i ze wszystko bedzie ok.
Zycze Ci z calego serducha abys w Warszawie uslyszala same pozytywy :-)
Pozdrawiam i sciskam Cie moocno.
  Temat: Leiomyosarcoma G2
asik19

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63910

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-18, 10:16   Temat: Leiomyosarcoma G2
Fredko 23 paluchy tez beda moocno zacisniete ;)
  Temat: Leiomyosarcoma G2
asik19

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63910

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-17, 13:51   Temat: Leiomyosarcoma G2
Kasieńko :*
Tak jak Małgosia nie wiem co napisać a z drugiej strony tak jak Fredka wierzę, że to stan zapalny czy cokolwiek coś innego a nie przerzuty.
Hmmmm czy mięsaki przerzutują do węzłów??
Małgosia w poniedziałek ma mieć wyniki, Ty Kasieńko masz wizytę.
22 Olaa ma wizytę.
24 ja mam wizytę.
Dziewuszki zaciskamy paluchy i do przodu!!!
Sciskam i jestem z Wami.
  Temat: Leiomyosarcoma G2
asik19

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63910

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-10-06, 09:59   Temat: Leiomyosarcoma G2
kasiaw napisał/a:
No to tylko należy się cieszyć asik, że wyniki wyszły dobre :) Nie lekceważ zaleceń lekarza i chodź grzecznie na wyznaczone kontrole.

A u mnie chyba ok, 15-go mam wizytę kontrolną, wczoraj byłam robić RTG klatki i USG jamy brzusznej i ku mojemu zdziwieniu dowiedziałam się, że mam coś na nerce, ale to chyba polip. Dziwi mnie to, bo miesiąc temu byłam u mojej Pani Doktor w Warszawie i wynik USG był prawidłowy, a teraz nagle ta nerka :roll:


Dziękuję Kasiu i wiem że kontrole przede wszystkim, byłam na pierwszej 5 września podczas badania pani onkolog dopatrzyła się czegoś wzięła dwa wycinki - zapytałam co to może być- odpowiedziała że wygląda jej to na ziarninę? ale mikroskopu w oczach nie ma i że trzeba to zbadać - termin 18 października - będą wyniki. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Leiomyosarcoma G2
asik19

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63910

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-08-16, 09:31   Temat: Leiomyosarcoma G2
Witam!
Przeglądam forum i nie bardzo wiem gdzie i jak się poruszać.
Zamieściłam swoją wiadomość a raczej przebieg leczenia i wyniki z operacji chyba w innym wątku. Napiszę tylko że u mnie też zdiagnozowano mięsaczka po wycięciu mięśniaka i trzonu macicy i w tym właśnie mięśniaku znaleziono ognisko mięsaka, szybka wizyta w IO w Gliwicach zalecenie reoperacji, oczekiwanie na kolejne wyniki- przyszły dobre i na tym koniec poza wizytami kontrolnymi w IO. Czy tak powinno wyglądać dalsze leczenie?
W wynikach nie przyznano mi żadnej grupy nowotworowej.
Boję się bardzo nawrotu tzn. przerzutów.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group