1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc w zrozumieniu wyników badań mojej Mamy
atthedisco

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 11818

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-08, 16:13   Temat: Proszę o pomoc w zrozumieniu wyników badań mojej Mamy
Przedewszystkim nigdzie nie pisze że widoczne są zmiany ogniskowe co idzie na DUŻY+ więc nie ma się narazie co martwić! Bardzo dobrze że macie skierowanie na TK, z opisem TK i USG wybierzcie się do onkologa na wizyte i niech powie co dalej.. Dziwna sytuacja że chirurg nie usunął całego woreczka zółciowego.. Ale to moje zdanie.. Być może chirurg nie wyciął go w całości poniewaz naciekał na wątrobę?
  Temat: Proszę o pomoc w zrozumieniu wyników badań mojej Mamy
atthedisco

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 11818

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-06, 22:34   Temat: Proszę o pomoc w zrozumieniu wyników badań mojej Mamy
Witam, przykor mi że musiałes coś takiego usłyszec z ust lekarza, i jak tak czytam rózne posty na temat "nic nie da się zrobic" zastanawiam się gdzie jest Bóg.. ale On jednak jest, bo daje Nam i Tobie i Mamie szanse na wykorzystanie czasu w pełni.. Może to głupie ale ja tak sobie czasem tłumaczę.. I nie ma co sie poddawac! Trzeba wierzyć ze leczenie, chodźby paliatywne pomoże! Nie załamujcie się, i koniecznie napisz opis badania USG. Szkoda ze wizyta u onkologa dopiero za 10 dni ale wierze ze szukałeś i starałes sie o wizyte jak najwcześniej!

Pozdrawiam i przesyłam dużo pozytywnych fluidów!
  Temat: Proszę o pomoc w zrozumieniu wyników badań mojej Mamy
atthedisco

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 11818

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-05, 20:41   Temat: Proszę o pomoc w zrozumieniu wyników badań mojej Mamy
Usiądź jutro na spokojnie z Mama i cała dokumentacja medyczna i zapisz na kartce wszystko co i jak występowało po kolei. Kiedy to posegregujesz napisz Tutaj na forum.

Lekarz rodzinny może dać skierowanie tylko na USG, na badania typu TK czy MR skierowanie daje tylko specjalista - lecz wizyta u lekarza rodzinnego i zrobienie USG nie zaszkodzi a pomoże, no chyba ze będziecie musieli długo czekać na USG to wtedy upomnijcie się w szpitalu, poinformujcie lekarza o bólach i powiedźcie że chcecie koniecznie zrobić USG. I oczywiście weźcie wynik hist-pat ze sobą do lekarza rodzinnego!

Pozdrawiam :)
  Temat: Proszę o pomoc w zrozumieniu wyników badań mojej Mamy
atthedisco

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 11818

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-05, 17:38   Temat: Proszę o pomoc w zrozumieniu wyników badań mojej Mamy
Witam :) jeśli nie było robione żadne dodatkowe badanie to idźcie do lekarza rodzinnego z rozpoznaniem i poproście o skierowanie na USG jamy brzusznej. Wizytę u onkologa załatwiajcie czym prędzej, on Was pokieruje i powie co dalej.
Jakie Mama miała objawy i od kiedy?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group