1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz?? Torbiel??OZT .. Proszę o pomoc!!!a wręcz błagam.
azja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5332

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-08, 11:53   Temat: Guz?? Torbiel??OZT .. Proszę o pomoc!!!a wręcz błagam.
uroki szpitali miejsckich
u nas tez byly przeboje ...czasami mialam wrazenie ze czekaja az nie wiem samo przejdzie ... ale trafila do szpitala klinicznego i wcale nie bylo lepiej,... ja juz poruszylam nieco kontakty i dopiero wtedy zaczeto dzialac!
  Temat: Guz?? Torbiel??OZT .. Proszę o pomoc!!!a wręcz błagam.
azja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5332

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-08, 10:45   Temat: Guz?? Torbiel??OZT .. Proszę o pomoc!!!a wręcz błagam.
ale przyczyna czego?
moja mama to byl okaz zdrowia lekarzy omijala szerokim lukiem zawsze miala nadwage spora...i palila papierosy...
od mareca zaczela chudnac ale przy jej tuszy to ja tego nie zuwazylam...ale miala chyba zolte luzne tluste stolce ale oczywiscie olala sprawe....
no i pewngo dni do mnie przyjechala i mowi ze ja w boku boli nie przechodzilo po lekach ..az zrobila se blado-zolta..poszla do toalety i stracila przytomnosc...okazalo sie ze cis bylo 50/40 - byla we strzasie w szpitalku hemoglobina 4,2....stan byl bardzo ciezki ...
w tk trzyustka zmasakrowana ...mimo ze byla leczona metoda iotwartego brzucha to nikt nie zuwazyl guza bo taki byl stan trzustki mnoistwo martwicy....
to bylo we wrzesni pod koniec pazdzirnika wyszla ze szpitala a w styczniu dostala zoltaczki tuz przed kontrolnym tk
i tyle
ostre zap trzustki to byl pierwszy namacalny objaw nowtoworu

mnie dziwi ze lekarze nie nalegali na biopsje ... naprawde poziom wiekszosci naszych lekarzy to dno...ie wspominajac o kulturze i empatii
  Temat: Guz?? Torbiel??OZT .. Proszę o pomoc!!!a wręcz błagam.
azja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5332

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-07, 10:04   Temat: Guz?? Torbiel??OZT .. Proszę o pomoc!!!a wręcz błagam.
U mojej mamy ozt o bardzo ciężkim przebiegu było pierwszym objawem nowotworu trzustki....ale oczywiście szpital wmawiał nam ze mama nadużywa alkoholu....potem okazało sie co było przyczyną....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group