1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-12-19, 00:59   Temat: Żałoba
Mis123 a ja myślałam, że to wiersz i to Twój. Dzięki za informację. No chyba dałam plamę.
Nie płacz kochana bo Mamie tam w niebie będzie smutno.
|przytula|
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-12-18, 02:12   Temat: Żałoba
mis123
Piękny wiersz. I cała prawda i wszystkie uczucia są w nim zawarte.
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-12-10, 02:41   Temat: Żałoba
Dziś o godzinie 10;05 minie rok pożegnałam na zawsze moją Mamę.
Z jej odejściem pożegnałam swoje w miarę szczęśliwe życie. Po roku wiem jedno nikt tak mnie nie kochał na tym świecie jak moja Mama.
Boli i zawsze już będzie boleć.
Tak bardzo kocham Ciebie Mamo :heart:
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-12-09, 00:18   Temat: Żałoba
O smutku i przeżywanej żałobie nikt nie chce słuchać.
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-10-29, 01:46   Temat: Żałoba
Dokładnie tak jest jak napisałaś mis123.
Każdy dzień to walka z tęsknotą i świadomością, że nie ma tej kochanej osoby wśród nas.
Pozdrawiam
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-07-08, 18:47   Temat: Żałoba
Kochana agamaz strata, smutek po stracie ukochanego Dziecka jest przeogromna.
Pamiętam jak moja babcia straciła syna, miałam 14 lat. Doświadczenia ze śmiercią i bólem nie miałam żadnego. Ale ciągle pamiętam moje myśli; jak moja babcia to przeżył?"
Pisałam wcześniej jestem pełna podziwu dla Ciebie.
Ja bardzo się cieszę, że jest to forum, że są tu ludzie , którzy rozumieją mój ból. Ludzie, których cierpienie przeżywam razem z nimi i razem z nimi opłakuję odejście ich bliskich.
W rzeczywistości jest inaczej ludzie, których znam lata myślą, że skoro minęło 7 miesięcy to już mnie nie boli odejście mojej Mamy.
Chodzę w czarnym i to nie dla ludzi tylko dla szacunku i pamięci o mojej Mamie. Moje wnętrze jest smutne i czarne.
Dla Ciebie agamaz |buziaki|
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-07-08, 04:40   Temat: Żałoba
Mojej Mamy nie ma już 7 miesięcy. Ból jest ciągle ten sam. Ból tęsknoty, taki ściskający, dławiący. Ciągle tak samo bolą wspomnienia Mamy cierpiącej. I to pytanie dlaczego tak cierpiała?
Tak bardzo Ciebie kocham Mamusiu
:heart:
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-19, 12:38   Temat: Żałoba
Agamaz a ja Ciebie bardzo podziwiam! I nie umiem tego wyrazić słowami.
:flow:
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-05-19, 03:36   Temat: Żałoba
Kruszynko to co napisałaś jest takie smutne ale jak bardzo prawdziwe.
Ludzie mówią trzeba czasu. Ja prawie 6 miesięcy po śmierci Mamy pytam jakiego czasu?
Każdego dnia Mama jest ze mną w moich myślach i w moim sercu. Wiem, że nie cierpi, wiem, że patrzy na mnie a ja jaj szukam w każdym promyczku słońca, w każdym przelatującym ptaku, w każdej mrugającej gwiazdzie na niebie.
I jak piszesz to takie trudne i tak bardzo boli.
Pozdrawiam
  Temat: Żałoba
balagan

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-19, 00:02   Temat: Żałoba
Dziś są mojej Mamy urodziny-65.
Mamo tak bardzo Ciebie kocham i kochać będę zawsze.
Może powinnam napisać- dziś byłby mojej Mamy 65 urodziny?
::thnx::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group