1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: po pogrzebie...
balagan

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 45565

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-10-04, 00:31   Temat: po pogrzebie...
Dario |przytula|
  Temat: po pogrzebie...
balagan

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 45565

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-09-28, 01:39   Temat: po pogrzebie...
Moja żałoba trwa już prawie 10 miesięcy. Wiem doskonale, że będzie trwać do końca mojego życia. Żałoby nie da się zamknąć w ramach czasowych. Jest to stan powracający.
Kolor nie ma znaczenia. Ja chodzę w czarnym bo moje wnętrze jest smutne i czarne. Ale to jest mój wybór i moja decyzja. Czas mija a ból pozostaje i tylko świadomość dobija stwierdzeniem- nie ma Mamy!
Niki Tobie serdecznie dziękuję za pomoc jaką mi udzieliłaś na początku mojej żałoby ::thnx::
Pozdrawiam Was serdecznie :littlehs:
  Temat: po pogrzebie...
balagan

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 45565

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-09-24, 00:34   Temat: po pogrzebie...
Mojej Mamy nie ma ze mną już prawie 10 miesięcy. Smutek, ból jest wciąż taki sam. Czasami zapominam na moment o tym co się stało. I myślę sobie to był sen. Chwila mija i powraca potworna świadomość, że Mamy już nie ma. I pytanie jak to się stało?
Ja mam najgorzej gdy jestem sama. Wtedy ból mnie przeszywa i rwie i pali. Przy ludziach się trzymam, ponieważ większość myśli, że po 10 miesiącach wszystko przemija.
I jeszcze dochodzi strach o tatę, który jest sam. I proszę Boga aby jemu nic się nie stało.
I każdy dzień jest walką.
Mama prosiła aby po niej nie płakać. Ale jak mam spełnić jej prośbę?
Pozdrawiam Was serdecznie :littlehs:
  Temat: po pogrzebie...
balagan

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 45565

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-09-09, 17:13   Temat: po pogrzebie...
Monisiu!
Każdy przeżywa stratę kochanej osoby inaczej. Nie ma schematu na przeżywanie żałoby.
Żałoba nie jest procesem zamkniętym w danych ramach, schematach.
Moja Mama odeszła 9 miesięcy temu. Czy jest mi lżej? Każdego dnia tęsknię za nią bardzo. Teraz kiedy potrzeba mi jej wsparcia nie ma Jej.
Polecam książkę Hope Edelman ;Córki, które zostały bez matki"- może coś tam znajdziesz dla siebie.
Pozdrawiam :flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group