1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Udar mózgu przy nowotworze trzustki
balagan

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9043

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-12, 23:44   Temat: Udar mózgu przy nowotworze trzustki
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Udar mózgu przy nowotworze trzustki
balagan

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9043

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-02, 13:36   Temat: Udar mózgu przy nowotworze trzustki
Witaj Aleksandro!
Prawie rok temu przeżyłam podobną historię z moją Mamą. Mama miała nowotwór płuc i w trakcie leczenia onkologicznego dostała udaru. Mama zmarła po 10 dniach. Dlaczego ten udar wystąpił nie wiem praktycznie do dnia dzisiejszego. !0 dni na oddzile neurologicznym to była masakra. Żadnej informacji i to talna znieczulica lekarzy. Jedynie pielęgniarki były wspaniałe.
Z tego co wiem manitaol podaje się w pierwszych godzimach po udarze aby zmniejszyć jego rozmiary. Jak długo nie wiem.
Mamie mojej mowa w małm stopniu powróciła ale była sparaliżowana. Niedowład miała prawostronny ale i lewa strona była porażona i miła ogromne bóle. Lekarka nie była w stanie udzielić odpowiedzi dlaczego Mama jest tak obolała.Każde porusznie Mamy to był rozrywający krzyk bólu. Jak jesteście przy Cioci to nie mówcie o jej stanie. Może wyda to się śmieszne ale wiem, że może słyszeć.
Dużo siły dla Was i Cioci i jak najmniej ciepienia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group