1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
balagan

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-16, 14:11   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
Kochana pasiu!
Jak sama napisałaś z Tatą jest na razie ok. I oby tak było najdłużej. Smutek i udrękę wyrzuć ze swoich myśli. Nikt nie wie co przyniesie przyszłość.
Tato też zdaje sobie sprawę, że masz swoje i życie. I wie, że jak będzie Ciebie potrzebował to będziesz przy nim
Ja mam zbliżoną sytuację Mama odeszła 14 miesięcy temu. 3 miesiące od diagnozy nawet nie doczekała chemii. Ja mieszkam w USA. Musiałam zostawić tatę i wrócić do niego po 7 miesiącach. Cierpiał bardzo, cierpi i teraz ale ani razu nie miał do mnie żalu, że nie ma mnie przy nim. Każdego dnia od chwili choroby Mamy rozmawimy przez Skype. Czeka na mnie cały dzień ( różnica czasu 6 godzin) Teraz już odliczmy dni do mojego przylotu. Tato jest sam, zamknął się na ludzi. Pali ogromne ilości papierosów. O lekarzu nie ma nowy. Jeat zawiedziony tym co zrobili z Mamą.
Tyle o mnie. Chciałałam tylko powiedzięć, że wiem co czujesz i myślisz.
Pamiętaj, że jak będziesz potrzebowała porady odnośnie pracy pisz.
Pozdrawiam i Ciebie i Tatę gorąco |buziaki|
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
balagan

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-15, 13:24   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
Pasia do czerwca dyrekcja robi tzw. plan na przyszły rok, który jest przedstawiany organowi prowadzącemu. Więc o zwolnieniach będzie wiadomo w czerwcu. Jeżli przewidywana jest redukcja miejsc pracy to musi być 3- miesięczne wypowiedzenie umowy i 3 miesięczna odprawka. Oczywiście jak pracujesz na stałe. W trakcie roku szkolnego nie prawa nikt Ciebie zwolnić z dnia na dzień no cgyba , że na podstawie kodeksu pracy> :)
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
balagan

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-15, 13:11   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
Kochana ale czy jesteś zatrudniona na stałe?
To jest najważniejsze. Rozpoczęcie stażu nie oznacza, że będziesz miała prac na czas 2 lat i 9 miesięcy. Najważniejsza jest umowa o pracę. Jak pracujesz 3 rok to powinnaś być zatrudniona na stałe. 3 umowa z kolei powinna w świetle prawa być umową mówiącą o zatrudnieniu na stałe. Staż zawsze można przerwać, potem automactycznie zostanie przedłużony o tą przerwę.
Pozdrawiam:)
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
balagan

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-14, 22:50   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
No to trochę nie fajnie. :-(
Ale jak pracujesz 3-ci rok to już powinnaś być zatrudniona na stałe? I jak rozumiem jesteś w trakcie odbywania stażu na nauczyciela kontraktowego? Jeżli tak jest to potwierdź.
Postaram dowiedzieć się czy w takim przypadku możliwy jest urlop bezpłatny?
Przymaj się cieplutko i pozdrowienia dla Taty
::thnx::
  Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
balagan

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 16504

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-13, 21:34   Temat: czy zrezygnować z pracy by być z Tatą? ma tylko mnie...
Pasiu napisałam Tobie na pr.
Możesz być z Tatą a z pracy nie rezygnować. Pomyśł o urlopie zdrowotnym ewentualnie o urlopie bezpłatnym.
Siły dużo życzę
:cmok:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group