1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Żałoba
banialuka

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-04-01, 21:42   Temat: Żałoba
Katarzynka36 napisał/a:
Teretycznie radzę sobie całkiem ok. Funkcjonuję niby normalnie, nie pogrążam się w rozpaczy - na zewnątrz. Ale tylko ja wiem co dzieje się w środku. W moim sercu i w mojej głowie. Część mnie umarła. Część mojego życia się skończyła.

Dokładnie! Wszyscy dookoła mówią że szybko sie pozbierałam, co oczywiście bardzo boli, bo nikt nie ma pojęcia co sie dzieje w moim sercu i mojej głowie, a że ja nie manifestuje się z moim cierpieniem, staram się żyć w miarę normalnie a płakac wtedy gdy nikt nie widzi, to ludzie uważają że sie pogodziłam z odejściem Mamy. A ja się nie pogodziłam i nigdy się nie pogodzę! Ale czasami nadal mam takie etapy że jak patrze długo na zdjęcie Mamy bądź oglądam ją na filmiku (a robie to często bo to mi jakoś pomaga) to mi się wydaje że wyjechała do szpitala i niedługo wróci :-( Staram się nie myśleć o tym że już nie wróci, ze nie zobaczę jej i nie przytulę, za kazdym razem kiedy przychodzą takie myśli staram się szybko myśleć o czymś innym bo myślenie że już Jej nie zobaczę doprowadza mnie do obłędu, nie umiem sobie tego wyobrazić.
  Temat: Żałoba
banialuka

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-12-11, 18:01   Temat: Żałoba
No właśnie nie byłam pewna czy ja to tutaj czytałam czy gdzieś indziej ale skoro nie tylko ja to widziałam to znaczy że było już tutaj. Tylko nie rozumiem w jakim celu ktoś to robi :roll:
  Temat: Żałoba
banialuka

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-12-11, 15:33   Temat: Żałoba
aniulka25 czy Ty się nie pomysliłaś coś , bo coś mi się tu nie zgadza :roll: Piszesz:
aniulka25 napisał/a:
Rok temu zmarła moja mamcia. Będzie to dokładnie 1.12. o godz 23 53.


A w dniu 2012-06-12, o godz. 11:42 pisałaś :
aniulka25 napisał/a:
od 2 godz mama nie zyje! gowna przyczyna zgonu jest guz srodpiersia i serca. Bezposrenia przyczyna jest niewydolnosc odechowa a wtorna niewydolnosc krazenia. Co to oznacza? podobno byla bardzo oslabiona po operacji i zmarla we snie. Czy cierpiala? wiedziala ze umiera? nikt mi tego nie tlumaczy..., a to jest teraz dla mnie najistotniejsza informacja! jestem tak zdruzgotana jej smiercia, ze nie mam sily dzis na nic. Tym bardziej chce wszystko wiedziec. Jak troche ochlone postaram sie pokopiowac w odpowiedniej kolejnosci wszystkie niezbedne informacje :cry: :cry: :cry:


Możesz to jakoś wytłumaczyć? Bo to dość dziwne żeby mylić date śmierci mamy :roll:

[ Dodano: 2012-12-11, 15:42 ]
A w ogóle to mam wrażenie że już czytałam gdzieś taką historie :roll:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group