1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 35
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-04-08, 14:57   Temat: POGADUCHA
jo_a napisał/a:


Na tym kończę dyskusję, nie kończę natomiast z walką w temacie.


To może tocz tą walkę w innym miejscu a nie na DSS.

plamiasta masz w zupełności racje. Powiem jeszcze tylko ostatnie zdanie w tym temacie - no moze 3 zdania.

Po pierwsze - nie przyszłam się kłócić, a wyraziłam swoje zdanie i zapytałam po co wstawianie tych linków i podjudzanie do dyskusji,bo nie rozumiem co ma to wnieść do forum, skoro osoba która to robi walczyła o zamknięcie wątku Kasi.
Po drugie - wszyscy już wiedzą czym kończy się dyskusja z jo_a, że ona ma zawsze racje a przy okazji dostaje się bana, dlatego nie mam zamiaru z nią dalej dyskutować.
Po trzecie - dziwi mnie jedno, bo z tego co kojarze to i administratorzy i moderatorzy składali kondolencje osobom zmarłym i nie widzieli nic złego w tym że piszą do osoby zmarłej która tu nie zajrzy, dlatego nie rozumiem czemu w przypadku wątku Kasi powstał taki szum zrobiony przez jo_a i nikt nie próbował jej przerwać tych wg mnie nie na miejscu wywodów na SB.

Pozdrawiam
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-04-08, 11:12   Temat: POGADUCHA
Hmmmm no to dziwne troche dla mnie bo obejrzałam jeszcze raz wywiad w którym Konrad mówi ze czuje wsparcie, tak jakby wszyscy byli z nim a nie byłby tylko zamknięty w kręgu swojej rodziny (chodziło akurat o koncert ale myślę że mozna to odnieść równiez do innych sytuacji w których ktoś próbuje pokazać Kasie całemu światu jaką była wspaniałą osobą (oczywiście wyłączam z tego sprzedaz fanpagea bo to akurat nie podlega dyskusji że jest świństwem i nawet nie chcę tego komentować). W drugim wywiadzie też podkreśla że spotkało go wiele pozytywnych sytuacji, a tymi negatywnymi się nie przejmuje bo wie co Mama widzi gdziekolwiek jest.
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-04-08, 09:30   Temat: POGADUCHA
Ponieważ nie mogę pisać na sb więc pisze tutaj w związku z sytuacją na SB.

A ja nie rozumiem dlaczego Wy robicie taki szum wokół Kasi i ciągle linkujecie tu jakieś informacje . Czy ktoś z Was widział się z synem lub bratem Kasi? Czy pytaliście się ich jak oni się na to zapatrują? A może im właśnie jest miło że ktoś się interesuje Kasią, że ktoś ją polubił, że ktoś ją wspomina. A może właśnie jej synowi jest przykro że Wam przeszkadza że jest tak głośno o Kasi, że wiele osób ją polubiło a Wam się to nie podoba. (oczywiście mówie o stronach nie o sprzedaży fanpagea) Przecież Kasi chyba o to chodziło, że ludzie usłyszeli o jej przypadku, żeby zaczęli się badać, więc myślę że moze ten rozgłos uratuje zycie kilku osobom, może właśnie jak usłyszą to pójdą się przebadać.

[ Dodano: 2014-04-08, 09:35 ]
Moje odczucia są właśnie całkowicie inne. Ja bym się cieszyła jakby moją Mamę doceniano po śmierci i bym wiedziała że tyle osób ją polubiło i że podziwiają ją za coś co robiła. I mam wrażenie (słuchając wywiadów) że syn Kasi ma podobne odczucia do mnie, a co do jednostek które żerują na nieszczęsciu nie chce się wypowiadać bo i syn Kasi też nie zwraca na to uwagi (tak wywnioskowałam z jego słów)
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-03-21, 18:29   Temat: POGADUCHA
Richelieu napisał/a:

Niewielu jest na forum aktywnych tak bogatych stażem weteranów ...


Ja jestem codziennie, a nawet kilka razy dziennie tyle że "nie aktywnie". Co pisac jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, ale nie wyobrażam sobie żeby nie wejść na forum przynajmniej raz dziennie, to jakiś nałóg już jest.
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-15, 23:22   Temat: POGADUCHA
edi doskonale wiem co czułas :| Przechodziłam to nie raz , nawet dzisiaj :--: z tym ze moja córka lubi być taką "powsinogą" i chodzić swoimi scieżkami. Już dwa razy tak powaznie przyprawiła mnie niemalże o zawał serca i miałam dzwonic na policje, a ile razy mnie nastraszyła to głowa mała :<: Taki ma charakter i ja muszę sie chyba nauczyć z tym zyc bo ona sie nie zmieni :| mojego meża wujek jest taki sam, wiec moze to w genach jakos przeszło ;) Najważniejsze ze znajduje sie cała i zdrowa, a w takich momentach cała złosć mija :)
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-27, 23:38   Temat: POGADUCHA
Gratulacje :)
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-01, 13:39   Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Mamy koleżanka przywiozła mi z wycieczki do Australii i Tasmanii tam-tam ze skóry diabła tasmańskiego.Trzeba w niego bębnić w odpowiednim rytmie rak wyłazi ja go pakuję do środka bębenka i po wszystkim.Na dowód pokazałem mu bliznę po wyczołgiwaniu się raka.Facet pyta czy sprzęt można wypożyczyć.Byłem juz na fali tfurczej i mówię że tam-tam z rakiem trzeba spalić w piecu Co żeby nie było nawrotów.


nie moge :/hahaha/: :/hahaha/: :rott:

Jerzozwieszu skad u Ciebie takie pomysły :mrgreen:
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-05-31, 21:29   Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Na wzrost polecam chińską kurację:Wali się bambusem pacjenta po piętach on póżniej chodzi na palcach co ma znaczący wpływ na wzrost.Najlepsze wyniki uzyskuje się u pacjentów z numerem buta powyżej 45-rozmiar ma decydujący wpływ na przyrost metrażu pionowego.W razie wznowy tj obniżenia wzrostu kuracje należy powtórzyć.Ilość zabiegów jest wprost proporcjonalna do wytrzymałości i jakości bambusa.Można również tenże masaż wykonać z drugiego końca pacjenta-bywają jednak poważne skutki uboczne-może powrócić logiczne rozumowanie.Nie wszyscy potrafią sobie z tym poradzić :mrgreen:


ale sie uśmiałam :mrgreen:
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-05-18, 22:14   Temat: POGADUCHA
To ja Wam pokaze jak wyglada moja działka :-(


Uploaded with ImageShack.us


a to tereny koło mojego bloku :-(


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-05-10, 22:27   Temat: POGADUCHA
Jestem, jestem :lol: Nie wiem jaka jest sytuacja dzisiaj, ale myslę ze nic sie nie zmieniło od soboty. A wiec Karolinka Nadziei po konsultacji kardiologicznej i wszystko jest ok, więc zabieg może być przeprowadzony. Jednakże było 2 dni spokoju ze przepuklina nie wyszła nie wyszła więc zabieg przesunęli na lipiec, bo nie mają miejsc w szpitalu :<:
Chyba, że znowu będzie za często wychodzic, to wtedy miejsce znajdą :roll: To są wieści ze soboty, ale mam nadzieje ze nic sie nie zminiło. A póki co to Nadzieja jest chyba u mamy.
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-05-08, 22:07   Temat: POGADUCHA
edi ja również trzymam kciuki :okok" Będzie dobrze :!:
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-04-21, 22:02   Temat: POGADUCHA
mamanel z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie ::thnx:: ::thnx:: ::thnx::
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-04-20, 12:21   Temat: POGADUCHA
A ja jestem pośrodku :mrgreen: bo we wrześniu minie mi 8 lat po ślubie :-D a w sumie 11 lat razem :-D
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-04-14, 08:09   Temat: POGADUCHA
Nadzieja super :bravo" chociaż jedno zmartwienie mniej :cmok:
  Temat: POGADUCHA
banialuka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244828

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-04-08, 11:44   Temat: POGADUCHA
mamanel ja też mocno trzymam kciuki :) Wszystko będzie dobrze :cmok:

nadzieja oczywiście za Karolcie tez trzymam zeby sie wiecej nie pojawiła ta przepuklina :cmok:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group