1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak oskrzela...
banialuka

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 23635

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-08, 08:45   Temat: rak oskrzela...
pafi też jestem z Bełchatowa i moja Mama też przeszła taką drogę jak Twoja żona Bełchatów/Tuszyn i opis z TK z Bełchatowa identyczny (czop? guz? ) nastepnie z Tuszyna był wypis z pobytu w szpitalu w którym wszystko było opisane, całe badanie bronchoskopii. Moja Mama też została zdiagnozowana w Tuszynie i tam odrazu ustalili chemioterapie. A dlaczego żona nie miała chemioterapii? Nie mogła, czy nie proponowali lekarze?
absenteeism napisał/a:
pafi napisał/a:
wzasadzie sa to tylko wypisy ze szpitala z diagnozą...

Jeśli były wykonywane badania obrazowe (TK, MR, USG itp.), to wyniki również muszą gdzieś być.

My mieliśmy te informacje zawarte w wypisie ze szpitala ponieważ szpital zlecał i robił badania we własnym zakresie i nie było oddzielnego wyniku, dlatego myślę że tutaj też powinny być te informacje zawarte. Oddzielne opisy były tylko wtedy kiedy Mama robiła sama USG czy TK w jakim ośrodku chciała.
  Temat: rak oskrzela...
banialuka

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 23635

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-01-07, 08:33   Temat: rak oskrzela...
pafi najlepiej jak byś zeskanował (ukrywając dane pacjenta i lekarzy) albo DOKŁADNIE przepisał wyniki dotychczasowych badań,wypisy ze szpitala itp. w sumie całą dotychczasową dokumentacje choroby, bo bez tego nikt nie udzieli Ci konkretnej odpowiedzi.
A czy nikt nie wspominał o chemioterapii? W jakim wieku jest żona? Paliła papierosy?
Pierwszy raz spotykam się z rakiem płuca w tym wieku (zakładając że żona jest w podobnym wieku jak Ty) i z takim sposobem leczenia , chyba że nie napisałeś wszystkiego i może chemioterapia nie mogła być podana z jakiejś przyczyny.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group