1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to może być rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 11758

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-03, 18:16   Temat: Czy to może być rak płuc?
Cytat:
Moja Mama kaszlała przez dobry rok i był to właśnie kaszel bez wydzieliny, była leczona na alergie, miała rtg i nawet to nic nie wykazało, a dopiero TK pokazało guza w płucu.

Ja się jeszcze raz powtórzę, że bogatsza o to doświadczenie walczyłabym o TK jednak, bo ciągle sobie zarzucam że gdybym wcześniej trafiła na takie forum i wiedziałabym ze nie zawsze rtg wykazuje guza pewnie walczyłabym o TK i być może choroba byłaby wykryta na tyle wcześnie ze moja Mama dziś by była z nami.
  Temat: Czy to może być rak płuc?
banialuka

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 11758

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-03-28, 23:16   Temat: Czy to może być rak płuc?
Myślę, że jedyne co można Ci doradzić to abyś namówiła Tatę na rtg płuc skoro jest nałogowym palaczem od kilkunastu czy kilkudziesięciu lat a do tego ma niepokojące objawy w postaci kaszlu. Samo osłuchanie przez lekarza nie daje pewności, że w płucach nic się nie dzieje. Moja Mama kaszlała przez dobry rok i był to właśnie kaszel bez wydzieliny, była leczona na alergie, miała rtg i nawet to nic nie wykazało, a dopiero TK pokazało guza w płucu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group