1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi inwazyjny
beata0970b

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7330

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-08, 19:43   Temat: Rak piersi inwazyjny
Dziękuję serdecznie -trudna decyzja przed nią, tym bardziej że mieszka sama z małą córeczką i pewnie dlatego chemia i jej skutki sieją mętlik. Szuka wciąż potwierdzenia, że taka droga jest prawidlowa i najlepsza.

Prosze jeszcze o odpowiedź czy ta chemia ac czerwona nie jest za silna? nie ma przerzutów, węzły czyste, guz mały, złośliwość G1 i Ki 10 %.

Beata
  Temat: Rak piersi inwazyjny
beata0970b

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7330

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-08, 18:18   Temat: Rak piersi inwazyjny
Richelieu , Gaba

Bardzo dziękuję za odpowiedź i proszę o poradę lub sugestię co robic dalej.

Tak jak pisałam koleżanka ma zacząć chemię ac 13.05 - 4 kursy( takie sa ustalenia Pani doktor ( nie komisji ) ze szpitala gdzie była operowana -Szpital Wojewódzki ul.Kamieńskiego we Wrocławiu ) potem ma być 5 tygodni radioterapii.

Konsultowała to u trzech lekarzy onkologów , którzy uważają ,ze w tym przypadku chemia jest na wyrost. Pokazałam rownież wyniki onkologowi dobremu w Poznaniu i jest tego samego zdania.

Dołaczam opis jednego lekarza , reszta jest opinia słowna.

W tej sytuacji nie wiadomo co robić , jeden z lekarzy zaproponowal żeby poprosić o komisję w tej sprawie.
Prosze o jakąś podpowiedź.

  Temat: Rak piersi inwazyjny
beata0970b

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7330

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-12-23, 22:23   Temat: Rak piersi inwazyjny
Bardzo dziekuję za odpowiedź :)

Zastanawia mnie tylko czy przy tak małym zastosowaniu musi byc chemioterapia czy nie starczyłaby hormonoterapia. Pytam dlatego ponieważ takie były wstepne ustalenia , które następnie zmieniono.
Chemii ma być 6 co 3 tygodnie.

Pozdrawiam

Beata

[ Dodano: 2014-12-23, 22:24 ]
..małym zaawansowaniu ...
  Temat: Rak piersi inwazyjny
beata0970b

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7330

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-12-23, 19:26   Temat: Rak piersi inwazyjny
Witam serdecznie

Założyłam nowy wątek ponieważ moja przyjaciółka ( 42 lata ) właśnie odebrała wyniki histopatologiczne guzka piersi , a wizytę ma dopiero 10 stycznia i bardzo się denerwujemy.

Usunięto tylko sam guzek i najprawdopodobniej ma dostać chemię.W jej najbliższej rodzinie nikt nie chorował dlatego temat jest jej obcy - nie wie czego może sie spodziewać i o co pytać lekarzy, jakich badań się domagac itp. ( a sama wiem że jest to bardzo ważne jak pacjent jest chociaż zorientowany )

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników oraz sugestię czego możemy się spodziewać. Przed nami święta i umówienie sie nawet na prywatną wizytę jest niemożliwe.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz proszę o pomoc.

Dołączam wyniki histopatologiczne.





 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group