1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
beata0970b

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-27, 22:33   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Aniu

Strasznie mi przykro i smutno :cry: , bardzo Ci współczuję ,trudne to wszystko....
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
beata0970b

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-04-16, 22:43   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Aniu

Również trzymam kciuki , żeby jak najszybciej tata otrzymał nowe leczenie , które zatrzyma chorobę ,żeby wrócił spokój i nadzieja na długi,długi czas.Myślę o Was :) ) pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
beata0970b

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-26, 20:21   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Aniutka
My też mieliśmy raz taką sytuację ,że nie chcieli już dać leku, liczyli,przeliczali itd.Ale mi tłumaczyli że progresja jest powyżej 20 % i tak też wyczytałam .

"Zwiększenie o przynajmniej 20% wymiarów guza lub sumy największych wymiarów guzów (bezwzględny wzrost sumy wymiarów o min 5mm) i/lub pojawienie się nowych zmian."

katedra onkologii w olsztynie
http://www.uwm-onkologia....nie-recist.html

Cieszę się ,że macie spokój na 3 m-ce :) my mamy tomograf 4 lutego.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
beata0970b

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-07-18, 08:00   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witaj aniutka

Trzymam kciuki żeby się udało i cieszę się ,ze tato tak dobrze zareagował na lek, ale przyłączam się do słów pstrysi, że trzeba dzwonić,pytać itd.
My czekaliśmy na zgodę około 2- 3 tygodnie ( dlatego ten termin 3 m-ce jest bardzo odległy ) i co kilka dni dzwoniłam do lekarza prowadzącego czy już wysłali, potem czy jest odpowiedź itd.

Pewnie mieli mnie już dosyć , ale może tak trzeba.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
beata0970b

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-07-12, 09:43   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witaj

Śledzę Twój wątek i trzymam kciuki :) musi się udać!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
beata0970b

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-13, 08:58   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Również dołączam się do gratulacji :) i cieszę się że wszystko się unormowało :-D

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
beata0970b

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-15, 08:37   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witaj
Nam na te dolegliwości pomagała maść lub krem do pielęgnacji krowich wymion - tak właśnie wyczytałam na forach zagranicznych , pisali o tym ludzie którzy kilka lat już biorą sutent.
Najpierw moczenie w płynie oilatum a a potem smarowanie kremem i na to skarpetki.
Nie wiem czy to to pomogło, ale teraz jest spokój , najgorzej było przez pierwsze trzy cykle jak dawka wynosiła 50 mg,tera przy 37,5 mg skutki uboczne są , ale trochę mniejsze.Teraz najbardziej dokucza ból kości, który mija w przerwie ,a potem znowu się nasila.

Pozdrawiam serdecznie :) )
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
beata0970b

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-13, 22:31   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
|happy| na pewno będzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-03-13, 22:34 ]
Ostatnio rozmawiałam w szpitalu z Panią , która już 3 lata bierze nexavar i wyglądała naprawdę fajnie i czuje się też nieźle-to tak na marginesie :) )
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group