1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-24, 19:00   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Zrobiłaś juz badania ,jak tam wyniki ? :)
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-08, 22:16   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Myślę ,ze jest na śląsku dobre laboratorium ,tylko trzeba byłoby poszukać .Ja wybrałam Kraków ze względu na ceny i to ,ze mój lekarz zalecał w nim zrobienie tych badań :)
Zależało mi aby szybko sie tego pozbyć .
Daj znać jak bedziesz miała wyniki :)
Do dr.Madeja znalazłam namiary na forach internetowych .Na wszystkich go chwalili .Teraz i ja jestem zadowolona :)
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-03, 20:33   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Mój lekarz twierdzi ,ze niestety te bakterie mają to do siebie ,ze lubią wracać .Oczywiście wyleczyłam i ponownie zbadałam czy została wyleczona .Też mam nadzieje ,ze robiłaś wtedy ponowne badania ?
Lekarz mi powiedział ,ze są lepsze laboratoria i gorsze .Prosił abym badania zrobiła w Krakowie na Czystej ,Pracownia Diagnostyki Mikrobiologicznej Katedry Mikrobiologii Collegium Medicum UJ.Podobno przyjeżdzają tam ludzie z daleka aby sie zbadać .Miałam pobrany wymaz z szyjki macicy pod kontem chlamydia,mycolasma ,ureaplasma .Chyba test :)Na wyniki czekałam 2 tyg .
Myślę ,ze twój CIN jest spowodowany ta bakterią jak u mnie .Dr.u którego sie leczę zaczyna od tego badania diagnostykę ,bo twierdzi ,ze często to wina tych bakterii .
W Google też jak wpiszesz czynniki wywołujące raka ,to pojawiaja sie nasze bakterie .
Ja pracuję w Katowicach :mrgreen:
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-01, 16:52   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Jeżeli chodzi o test to też różnie o nim piszą :) .Myślę po swoim przykładzie ,ze kolposkopia jest bardzo wiarygodnym badaniem .Jeżeli masz wirusa w postaci subklinicznej to go wykryje .Ja leczę sie u dr.Madeja w Krakowie .Jego nazwisko przewija sie na wszystkich forach .Jest to bardzo dobry specjalista .Jak do niego trafiłam to zrobił kolposkopie i w czasie niej pobrał cytologie .Zlecił także badania pod kontem chlamydia,mycolasma ,ureaplasma .Wyleczył Doksycykliną w 10 dni .Piłam na własną rękę również srebro koloidalne .Bardzo ważne jest aby bakterie leczyć wraz z partnerem .Robiłam ponowne badania i juz jej nie wykryto :mrgreen: .
Cytologia wróciła wtedy do gr.I .Jednak koloposkopia pokazała,że miałam jeszcze wirusa na szyjce .
Polecam tego lekarza .Wizyta kosztuje 150 zł wraz z wszystkimi badaniami .Odpowie wyczerpująco na wszystkie pytania .
W jakim mieście mieszkasz ?

[ Dodano: 2014-01-01, 17:42 ]
http://www.znanylekarz.pl...inekolog/krakow
http://www.kolposkopia.com/dowiedz_sie_wiecej.html
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-31, 17:24   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Twoje wypowiedzi mi na temat szczepionki podnoszą ciśnienie .Skoro sama sie zaszczepiłaś to Twoj wybór ale nie wpychaj jej innym .
Nie mam co podawać ,bo wystarczy wpisać w google temat szczepionki i sie pokazuje mnóstwo informacji o jej szkodliwości .
Jak chcesz mogę Ci na prw wysłać całe mnóstwo linków a tutaj nie bedę zaśmiecać kogoś wątku .
Daj chociaż jeden dowód ,ze szczepionka pomaga .Na ten moment nie ma na to dowodów ,bo badania trwały bardzo krótko i dopiero za kilkanaście lat dowiemy sie jaka jest skuteczność tej szczepionki .
Jak młode dziewczynki które teraz są szczepione dorosną .
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
biala12

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9190

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-31, 16:46   Temat: Zmiany w szyjce macicy
Koniecznie zrób badania pod kontem chlamydia,mycolasma ,ureaplasma . Ja również miałam Cin1. Dzięki badaniom wykryto bakterię ureaplasma .Po jej wyleczeniu cytologia wróciła do normy .
Byłam u najlepszych lekarzy w Polsce . Każdy odradzał szczepionkę .Badania nad nią trwały bardzo krótko wiec nie wiadomo czy ona jest skuteczna .Firma która jest jej producentem wcześniej wyprodukowała lek który okazał sie zabójczy .Do dzisiaj płacą odszkodowania .Mój lekarz powiedział ,ze radzi mi sie nie szczepić ,bo nie wiadomo czy po latach nie okaże sie ,ze szczepionka jest grozniejsza niż hpv .Badania nad nią trwają .
Na chwilę obecną nie ma pewności ,ze hpv powoduje raka szyjki macicy .
Mój lekarz twierdzi ,ze musi być dodatkowy czynnik który go wywoła .
Prokuratura również bada przyznanie nobla za to odkrycie .Medycyna bardzo wątpi w wywoływanie raka szyjki macicy przez hpv .
Poczytaj troche na ten temat w internecie ,nim podejmiesz decyzję o szczepieniu abyś pózniej nie żałowała .Warto na ten temat porozmawiać z kompetentnymi lekarzami .Zwłaszcza ,ze szczepionka zawiera związki aluminium które mogą mieć wpływ na nasze przyszłe dzieci .
Głowa do góry .Na początku jest strach ale pamiętaj Cin1 w 80% samo sie usuwa .Zrób tylko badania a będzie dobrze :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group