1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: O co mi chodzi??? Jak sobie poradzić w nowej rzeczywistości?
bogna-bb1

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12682

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-13, 17:58   Temat: O co mi chodzi??? Jak sobie poradzić w nowej rzeczywistości?
Moja mama też miała terror psychiczny, który fundował jej mąż. Mój ojciec jest alkoholikiem, pił gdy mama żyła i czasami potrafił zgotować nam wszystkim piekło na ziemi. Kiedy mama zmarła stało się jeszcze gorzej. Ja i mój brat mieliśmy naprawdę ciężko , ojciec próbował nas skłócić, zresztą do dziś nie akceptuje mojego męża, mnie ma za nic a brat to dla niego tylko skarbonka z której można wyciągnąć pieniądze. Piszesz, że śniła Ci się mama, a ja tak bardzo bym chciała, żeby i mnie się przyśniła, ale niestety nie chce. Mówią, że to dobrze kiedy umarła bliska osoba się nie śni, bo jej tam dobrze, ale chciałabym zobaczyć jeszcze raz mamę taką pogodną i uśmiechniętą.
  Temat: O co mi chodzi??? Jak sobie poradzić w nowej rzeczywistości?
bogna-bb1

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12682

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-12, 19:23   Temat: O co mi chodzi??? Jak sobie poradzić w nowej rzeczywistości?
Dla mnie zdjęcia mojej mamy tęż są bardzo pozytywne, chodziło mi o to, że kiedy je oglądam to tak bardzo za nią tęsknie. Pytam się jej ciągle dlaczego jej nie ma, chociaż z drugiej strony wiem, że jest jej tam dużo lepiej niż tu na ziemi. Całe życie ciężko pracowała, nie miała lekko, to na pewno tam jej to wynagrodzili. Takie myślenie bardzo pomaga, a i pisanie na tym forum również działa kojąco, jak wizyta u psychologa.
  Temat: O co mi chodzi??? Jak sobie poradzić w nowej rzeczywistości?
bogna-bb1

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12682

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-11, 18:31   Temat: O co mi chodzi??? Jak sobie poradzić w nowej rzeczywistości?
Moja mama nie żyje prawie 5 lat, a ja nadal za nią tęsknię i kiedy oglądam jej zdjęcia to zawsze płacze i wtedy przechodzi na jakiś czas. Możesz się śmiać ale mi to pomaga. Jesteśmy w tym samym wieku , nie mamy swoich kochanych mamuś, ale życie toczy się dalej. To nie prawda, że czas leczy rany, my po prostu się do tego musimy przyzwyczaić. Moja mama chorowała tylko 10 tygodni, zmarła w Akademii w gdańsku, bo jak powiedzieli lekarze nie dalibyśmy sobie rady z nią w domu. Też były głupie komentarze ale powiem Ci , że miałam to w d.... . Jak mama chorowała to nikt się nie interesował a potem wszyscy komentowali.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group